Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

"Міс україночка" в гімназії №41
30.11.2015, 19:55

У Миколаївській гімназії №41учениці 6-7 класів змагались за почесне звання у конкурсній програмі  «Міс Україночка 2015». Ми побачили  незви­чайне дійс­тво, що  стане доброю щорічною традицією для нашої гімназії. Адже визна­чали  найкращу, найсмі­ли­вішу  та найартистичнішу дів­чину.

Найрізноманітніші за­вдання – від творчого пред­ста­влення  у національному вбранні та усної пре­зе­нтації «Я пишаюся, що народилась українкою»,  до кулінарних і на­віть ро­зумових здібностей, декламування віршів, пісень  про Україну, а ще перевірка обізнаності на­родних прикмет – такими були випро­бування на ді­вочу красу по-українськи.

У перерві ­між конку­рсами му­зичну компо­зи­цію «Черемшина»  предста­вила учениця 6-В класу Лебединцева Анастасія.

За результатами проведе­них конкурсів, членам журі ви­значи­тися було легко, адже учасниці проявили та­лант, майстер­ність та артисти­ч­ність.  Хто ж саме стане переможни­цею, за­лишалося ін­три­гою навіть під час оголо­шення результатів. На конкурсі учасниці пока­зували свої таланти, а тому жо­дна з них не за­лишилась без звання, кожна була пере­мо­жни­цею у своїй номінації.

А звання «Міс Украї­ночка 2015»  здо­була , учениця 6-В класу, Дячук Ірина – дівчина,  з якої просто таки випромінюється яск­рава тво­рча енергія.

Нагородження провела  директора гімназії Л.Ю.Масюта, яка побажала дів­чаткам успіхів, хо­рошого на­строю та впевнено­сті на шляху до но­вих пере­мог.

Прес-центр гімназії

 

 

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 922
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018