Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Місячник педагогічної майстерності в гімназії №3
27.02.2016, 13:32

Учителю необхідно постійно вчитись,
учитись одне в одного.
І кращою мотивавцією для цього
має стати взаємообмін
професійним досвідом

Майстер-клас є унікальною за своїм типом формою нарощування професіоналізму вчителя в тій чи іншій конкретній сфері "педагогічного відтворення".

Під час Місячника педмайстерності у Миколаївській гімназії №3 були проведені майстер-класи вчителів–методистів. Учитель української мови та літератури  Литовченко О.М. вважає:  невід’ємною  ознакою освіченої, всебічно розвиненої особистості є висока мовленнєва культура, що передбачає вміння активно використовувати як знаряддя спілкування сучасну літературну мову з усіма багатствами виражальних засобів, з притаманними їй нормами. Вчитель ознайомила колег із власними  підходами в поєднанні мовної й соціокультурної змістових ліній уроку: словоцентричним, ідіомоцентричним, текстоцентричним. В основі кожного підходу – створення картки, у змісті якої об’єднано мовний матеріал, що сприятиме формуванню базових лексичних, граматичних, стилістичних, орфоепічних і правописних умінь і навичок, і підпорядковано одній виховній меті.

Вчитель англійської мови Єрошкіна Н.І. ознайомила колег із принципами роботи в мобільному кабінеті, адаптованому до умов лінгафонного навчання.

Головна мета уроків з використанням ноутбуків та навушників - формування навчальної діяльності шляхом використання отриманих на традиційних уроках знань, умінь і навичок безпосередньо в інформаційно-комп‘ютерному середовищі.
В такому середовищі в дітей формуються якості і вміння необхідні сучасній людині ХХІ століття, такі, як: комунікативні навички, медіаграмотність, 
уміння працювати з інформацією, критично її оцінювати, здатність до вирішення творчих завдань, уміння мислити глобально.

Вчитель англійської мови Савчук Н.О. ознайомила вчителів гімназії з роботою власного блогу, надала рекомендації щодо його створення.

Ініціатива, бажання та прагнення педагога-майстра представити свій досвід у цій організаційно-педагогічній формі дали  можливість колегам одержати необхідний матеріал для творчих роздумів, подальшого послідовного вибудовування свого поступального руху до висот справжнього педагогічного професіоналізму, активного сходження шляхом безперервного професійного росту та самовдосконалення.

Методична рада гімназії
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 868
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018