Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Міжнародний скаутський проект допомоги
14.09.2015, 17:15

Скаути із Бразилії, Панами, України, представники української спілки Бразилії передали до українських шкіл зібрані кошти для підтримки тих, хто виїхав зі сходу України та Криму в рамках міжнародного скаутського проекту допомоги «Скаути України», який організовано у декілька етапів.

У вересні скаути  Миколаївського обласного відділення ВМОО на чолі з Юрієм Ковиневим, членом Національної ради Національної організації скаутів України, привітали і подарували набір зі шкільним приладдям 36 учням – вимушеним переселенцям- загальноосвітньої школі № 39 імені Юрія Івановича Макарова.

Для забезпечення соціалізації дітей досвідчені лідери МОСУ розпочинають заняття зі скаутингу у школах з метою адаптування у новому середовищі. Елементом цієї роботи  стане спільна участь школярів-переселенців та скаутів у традиційних новорічних та різдвяних скаутських акціях «Помічники Святого Миколая» та «Світло миру із Вефлієму».

Третім етапом проекту стане оздоровлення дітей в скаутських таборах МОСУ влітку 2016 року.  Двох найактивніших учасників, які пройдуть випробування , буде запрошено безкоштовно до Бразилії.

Президентська Рада ЗОШ №39 імені Ю.І.Макарова


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 845
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018