Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
Admin_Vasilishin


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Мовою єднаймося!» - Міжнародний День рідної мови в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки
25.02.2016, 15:29
Безсумнівно, кожна жива істота – особлива. Викарбувавши цю істину у душі, іноді Людина забуває, що мова – це жевріюче вогнище її життя. Отже, саме мова народу є запорукою його існування.
Можна слухати, як бринить несміливе слово на вустах дитини, чи як мелодійно ллється пісня, огортаючи все довкола лагідними рядками, та не кожен здатний почути, як сплітаються душі словами.
Саме тому, 23 лютого, у Миколаївському муніципальному колегіумі за підтримки адміністрації школи та Ради національних товариств відбулася зустріч в «Літературній вітальні» небайдужих до мови: талановитих учнів, творчих вчителів та гостей під гаслом «Живи і квітне рідна мово у сузір’ї мов світу». На заході були присутні миколаївський поет Юрій Соколов, представник Миколаївського центру білоруської культури Тетяна Бусько та волонтер Ради національних меншин Миколаївської області Віталій Яров.
Лунали вірші миколаївських поетів., авторські поезії гостей, педагогів і учнів колегіуму різними мовами: українською, російською, білоруською та польською, а також кожен мав змогу висловити власну думку щодо почутого.
Незабутні враження залишили виступи учнів – Андрія Кваші (6-й кл.), Безносюк Аліни (7-й кл.), Мельник Вероніки та Толмач Діани (10-й кл.), Шевчук Марії (11-й кл.).
Такі заходи дають відчуття безмежної гордості за рідну країну та змогу осягнути багатогранність культур різних націй. На мить кожен відчув зв'язок між історією та сьогоденням, поколіннями та традиціями, відчули єдність мовою. Недарма кажуть, що птицю пізнають за пір’ям, а людину за мовою!

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 901
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018