Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

На базі Академії дитячої творчості відбувся семінар «Психолого-педагогічна підтримка дитини з особливими освітніми потребами»
24.01.2016, 16:42

Нині, аби гарантувати учням з особливими освітніми потребами якісну освіту та забезпечити успішну інтеграцію їх у соціум, необхідно насамперед створити команду фахівців, що компетентно здійснюватимуть психолого-педагогічний супровід.

На базі Миколаївської спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» для психологів, вчителів, асистентів вчителів інклюзивних класів відбулося засідання міської проблемної групи «Психолого-педагогічна підтримка дитини з особливими освітніми потребами», на якому було розглянуто питання мультидисциплінарного підходу у реалізації інклюзивного навчання.

Досвідом у розробленні моделі взаємодії педагогів із фахівцями навчально-реабілітаційних центрів, пошуку ефективних технологій навчання учнів з особливими освітніми потребами поділилась команда МСШ «Академія дитячої творчості», до складу якої входять директор  Г.Д.Матвєєва, заступник директора з НВР Вербицька С.М., вчителі інклюзивних класів Калугіна Т.В., Ноценко В.В., Балуш С.В., асистент вчителя Міндьо Т.В., психолог Галкович І.В. та соціальний педагог Шельпякова Л.І. За період роботи набуто практичний досвід педагогічного супроводу навчально-виховного процесу в умовах інклюзивного класу, розроблені та впроваджуються корекційно-розвивальні програми роботи з учнями з особливими освітніми потребами.

Педагогічний колектив МСШ «Академія дитячої творчості» успішно контактує з іншими навчальними закладами з інклюзивною формою навчання та відкритий до взаємодії з актуальних питань впровадження інклюзивного навчання.

У роботі семінару взяли  участь фахівці науково-методичного центру, психолого-медико-педагогічної консультації, Державного комплексу соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Методична рада закладу
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 976
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018