Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Нагорода знайшла свого героя (ЗОШ №39)
28.03.2016, 14:05

Говорять, що у війни не жіноче обличчя, що жінка-вчителька на війні-абсурдна ситуація. Але життя є життя. Війна вносить свої корективи в загальнолюдські норми. Молодою дівчиною пішла на війну Ешенбах Віра Романівна. Пройшла великий тернистий шлях: ховала друзів, чекала на листи з дому, сподівалася дожити до Перемоги. І дожила. Після війни Віра Романівна Ешенбах багато років працювала вчителем в Миколаївській ЗОШ № 39. Виховала не один десяток учнів. Ростила власних трьох дітей.

Віра Романівна завжди пам’ятала про свою юність, про роки, які провела в окопах. Вона пам’ятала все. Учні виростали, відлітали у велике життя. А вона, вже немолода вчителька, вийшла на пенсію. Більше 20 років Ешенбах Віра Романівна на заслуженому відпочинку.

І ось одного весняного березневого ранку до школи прийшла приємна новина: з нагоди 70-річчя Великої Перемоги Ешенбах Віра Романівна, учасниця бойових дій, нагороджена відзнакою Президента України - медаллю «70 років визволення України від німецьких загарбників». Їй також присвоєно чергове військове звання «Полковник у відставці».

Директором Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова Демиденко М.М., представником громадськості Свинарчук О.В. було урочисто передано документи на нагородження та присвоєння звання Вірі Романівні її доньці Жарій Т.Р.

Нагорода знайшла свого героя. Учні, вчителі, батьки, вся шкільна родина Миколаївської ЗОШ № 39 імені Ю.І.Макарова пишається, що така людина працювала в нашій школі, і вітає всю дружну велику родину Віри Романівни з визначою подією.

Прес-центр школи


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1118
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018