Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Наш зірковий випускний (ЗОШ №28)
30.05.2016, 19:15

До неба музика сягає, наче мрія,
І тане в квітах урочистий зал.
В очах у кожного і радість, і надія…
У школі випускний останній бал.

28 травня у Миколаївській ЗОШ №28 відбулося свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. На цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії на майбутнє… Це випускний вечір! Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Щороку у нашій школі випускний вечір перетворюється на незабутню подорож-казку до незабутньої країни дитинства. І ось шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора… Урочисто прикрашена зала, сцена всіяна яскравими вогнями та зірками…

Випускний вечір у нашій школі пройшов у формі мандрівки шкільною галактикою, у якій кожен випускник – зірка, а всі вони – сузір’я Сонячної системи випуску-2016 року.

На сцені з’явилися чарівні зірки-ведучі, а разом з ними чарівник, який і відкрив незвичайну книгу «Cузір’я випускників 2016 року». У тій книзі спогади про перший урок і перших вчителів, відео з різноманітних заходів, змагань, походів і екскурсій - всього того, що і робить світ дитинства та шкільних років таким незабутнім.

У цей прекрасний травневий вечір шкільна галактика №28 востаннє радувала своїх найстарших учнів яскравими танцювальними номерами зірок чумацького шляху, сентиментальними піснями під гітару, віршами і відеоспогадами вчителів та випускників.

І ось настала найурочистіша мить… Заступник директора з навчально-виховної роботи Луцик Надія Володимирівна зачитала наказ про випуск учнів зі школи. До випускників з вітальним словом звернулася директор школи Звоник Віра Іванівна, яка побажала дітям сміливо йти життєвими дорогами, вміло реалізовувати здобуті в школі знання і бути гідними членами нашого суспільства. Віра Іванівна вручила випускникам атестати, а Шемчука Сергія, який показав високі знання з усіх навчальних дисциплін, нагородила золотою медаллю. До вітань директора приєдналися батьки, родичі, друзі. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від першої вчительки Гончарової Тетяни Василівни, класного керівника Симонової Людмили Вікторівни. Зі словами вдячності адміністрації школи, педагогічному колективу звернулися батьки учнів і побажали подальших творчих звершень, здібних учнів, а самій школі подальшого розквіту під мудрим керівництвом її директора Звоник Віри Іванівни. На щастя-долю батьки вручили дітям коровай на вишитому рушникові як символ початку нового етапу їхнього уже такого дорослого життя.

Не могли залишитися осторонь від таких побажань і самі випускники школи, її зіркове сузір’я. Учні дякували своїм педагогам за їх невтомну працю та мудрі настанови, батькам за виховання та постійну підтримку.

 За спогадами швидко промайнув час. І ось уже чарівні зірки-ведучі запрошують випускників на останній їх шкільний вальс. У яскравих вогнях засяяли прекрасні сукні у дівчат, впевнено виконували всі підтримки та кружляли випускниць у вальсі юнаки. Останні пісні та спогади про школу… і чарівник вже закриває книгу «Cузір’я випускників 2016 року»…

У цей незабутній вечір школа схожа на зіркове небо, яке покидають зірочки.  Що чекає їх в майбутньому? Як складеться їхня доля?

Тисячі доріг відкриються завтра перед ними, але кожен вибере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками школи №28, адже вона з честю виконала свою почесну місію – долучила вас до джерел культури та духовності, збагатила знаннями та зростила гідних громадян українського суспільства.

Від школи, як від лагідної мами,
В життя доросле, в зоряну блакить,
Одинадцятий клас ваш журавлями,
На зустріч сонцю впевнено летить!

Ми все, що знали вам дали в дорогу:
Знання, уміння і душі тепло,
Щоб з часом крокували тільки в ногу
Й провалля на маршруті не було.

Щоби здійснились заповітні мрії
Неначе пісня, склалося життя.
Щоб не згубили Віри і Надії
І гідно прожили своє життя

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 983
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018