Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Ні – расовій дискримінації» - зустріч з представниками національних товариств в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки
22.03.2016, 10:16

22 березня в рамках європейського тижня протидії расизму до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію усіх форм расової дискримінації в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки сумісно з Радою національних меншин відбулася зустріч учнів колегіуму та представників національних громад.
Традиційно зустріч відбулася у форматі «Живої бібліотеки», метою якої є діалог між різними категоріями людей, це спроба «прочитати» людину як книжку. Усі охочі мали змогу поспілкуватись із представниками різних культур, національностей, віросповідань та країн, щоб розвінчати або підтвердити свої стереотипи про них. На полицях «Живої бібліотеки» в цей раз вперше були присутні такі «книжки»: євреї, мусульмани, китайці, роми, американець.
Учасники проекту із задоволенням читали «живі книги», ставили запитання, із зацікавленістю знайомились з особливостями культури, традицій, національних свят, кухні, історії народу, системою освіти, життям етнічних груп в Україні та Миколаєві.
Усім присутнім дуже сподобався цей формат спілкування, оскільки вони мали змогу на тільки ставити запитання, а й брати участь в обговоренні, висловлювати власну думку, ділитися інформацією.
Наприкінці заходу усі учасники «Живої бібліотеки» обмінялися різними буклетами, книгами, національними символами, прапорцями, що символізує дружбу, взаємопорозуміння та взаємоповагу між людьми різних національностей, культур, життєвих позицій, соціальних категорій.

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 757
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018