Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

У Кульбакинському дитячому садку відкрили нову групу
05.11.2015, 13:00

Сьогодні, 5 листопада, у дитячому садку № 130, який є єдиним дошкільним навчальним закладом  мікрорайону Кульбакіно, відкрили додаткову групу. Тепер цей дитячий садок може прийняти на 30 малюків більше.

Раніше приміщення, де розмістилася нова група, простоювало, оскільки потребувало капітального ремонту. Однак за ініціативи міського голови Юрія Гранатурова цього року в дитячому садку провели ремонт, збільшивши, таким чином, кількість груп. Загалом там капітально відремонтували дві групи, одну з яких відкрили сьогодні. Друга група прийме своїх маленьких господарів трохи пізніше.

Будівельники ремонт зробили добротний, з урахуванням сучасних норм і вимог, які пред'являються до подібних установ. У підсумку малюки зможуть грати у затишних, просторих і теплих групах, обладнаних усім необхідним.

- У 2015 фінансовому році у бюджеті освітньої галузі були передбачені гроші для здійснення капітального ремонту 14 групових приміщень, які дають нам можливість додатково охопити дошкільною освітою понад 400 дітей. Додали групи у дитсадках Матвіївки, Тернівки, Ленінського і Корабельного районів. Сьогодні у мікрорайоні Кульбакине ми відкриваємо одну групу, хоча відремонтували два групові приміщення. Другу групу відкриють трохи пізніше, вона укомплектована вже повністю. Ремонт пройшов цього року. Відремонтували стелю, стіни, підлогу, придбали нове обладнання, м'який інвентар, меблі, - розповіла начальник управління освіти Ганна Деркач.

Ганна Іллівна додала: «До нас прибули вимушені переселенці з Криму, які знайшли притулок у мікрорайоні Кульбакине, і треба було влаштувати їх дітей. Тому ми вибрали цей дитячий садок, щоб відремонтувати ті групові приміщення, які довгий час були не задіяні й потребували капітального ремонту. У 2014 році у цьому дитсадку ми капітально відремонтували покрівлю - поміняли м'яку покрівлю на шатрову. Цього року, крім групових приміщень, ми ще відремонтували і систему теплопостачання».

- Це єдиний дитячий садок у мікрорайоні Кульбакине. Зараз його відвідують 228 дітей. Дуже велика була потреба у розширенні дитсадка. Завдяки відкриттю додаткової групи ми вирішили проблему перевантаження груп і першої черги. У нас на черзі зараз близько 50 дітей. Це ще маленькі, до двох років дітки, - зазначила завідувач дитячим садком № 130 Людмила Зазелентінова. 

 

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 985
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018