Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Панночка – україночка - 2016» - в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки
22.03.2016, 14:00

У колегіумі відбувся конкурс перевтілень для учениць 7 класів "Панночка-україночка". У колегіумі цей захід проводився уже вдруге, і тепер конкурсантки отримали більш складні образи.
Жінка – це справжній феномен, а українська й поготів. Багато з них прославили Українуна увесь світ, тож зайвий раз згадати про них ніколи не буде зайвим.
В конкурсі взяли участь п'ять учасниць; кожна показала чудовий результат. А завдання було й не таким простим - перевтілитися у відому жінку України. Для цього дівчата ретельно вивчили біографію своїх героїнь, познайомилися із їх діяльністю. Їм необхідно було показати таких відомих жінок, як Роксолана, Софія Ротару, Ані Лорак, Олена Шоптенко та Ірина Кравченко.
Випробування було в три етапи: «Візитка» (кожна за учасниць повинна представити свою героїню), «Вікторина» (дівчата отримують по п’ять запитань з біографії персонажа) та «Талант» (головним завданням є показати вид діяльності своєї героїні, не забуваючи й про історичну достовірність).
Усі героїні суттєво відрізнялися одна від одної, тому членам журі не так і просто було виявити переможницю. На допомогу прийшли глядачі, які обрали «Панночку-україночку 2016» за їх версією. Нею стала Марія Ганусовська (образ Софії Ротару). Переможцем за версією журі була обрана Анна Толмачова (образ Роксолани).
Вітаємо дівчат і сподіваємося, що на їх прикладі й інші дівчата вирішать взяти участь в подібних конкурсах колегіуму в майбутньому!

Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 1045
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018