Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Педагогічна практика слухачів курсів МОІППО із напряму "Учителі основ здоров’я" на базі гімназії №2
23.10.2015, 11:14
21 жовтня 2015 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради лабораторією виховної роботи та захисту прав дитини МОІППО було організовано та проведено педагогічну практику слухачів курсів із напряму «Учителі основ здоров’я (зі спецкурсом «Упровадження курсу за вибором «Усвідомлене та відповідальне батьківство»).
 
Педагоги області відвідали майстер-клас Городищенко Т. Л., учителя основ здоров’я Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради, «Розвиток компетентностей учнів через впровадження інтерактивних технологій навчання на уроках основ здоров’я» та урок основ здоров’я у 6 класі на тему «Складові особистої гігієни. Догляд за шкірою».
 
Після закінчення уроку вчителем було здійснено самоаналіз, а слухачі курсів колективно визначили приорітетні напрями роботи педагога щодо впровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес.
 
Слід відзначити, що більшість слухачів курсів даної категорії є нефахівцями з даного профілю, і лише почали викладати предмет «Основи здоров’я», тому педагоги виявили особливу зацікавленість щодо окремих аспектів проведення уроку, а саме: застосування наочності, роздаткового матеріалу, оцінювання учнів тощо.
 
Підсумком педагогічної зустрічі стало надання учителям методичних матеріалів на електронних носіях для підготовки до уроків основ здоров’я та годин спілкування.

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 945
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018