Пошук


Меню сайту

Форма входу
Реєстрація
  




Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів











Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Переможці інтелектуальних змагань отримали стипендії міського голови
25.05.2016, 15:03

25 травня Олександр Сєнкевич вручив стипендії Миколаївського міського голови та міської ради молодим талановитим миколаївцям, переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Молодь нашого міста - це талановиті, творчі, енергійні люди, саме з ними пов’язані надії на майбутнє. Тому загальноосвітні навчальні заклади м. Миколаїв одним із пріоритетних напрямків вважають роботу з талановитими, обдарованими дітьми, метою якої є пошук та створення належних умов для виявлення, підтримки талановитої, обдарованої молоді, розвитку п інтересів, схильностей, природних обдарувань, задоволення потреб дітей та підлітків у професійному та суспільному самовизначенні.

Визначне місце у розв’язанні зазначеної мети належить інтелектуальним змаганням, творчим конкурсам, фестивалям, серед них - Всеукраїнські олімпіади з базових дисциплін, конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України.

Результатом систематичної і творчої роботи педагогічних колективів з талановитими та обдарованими дітьми є успішна участь Миколаївських школярів у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, III етапі конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії наук України.

Рішенням сесії Миколаївської міської ради, починаючи з 2008 року запроваджено одноразову стипендію міського голови та міської ради переможцям вищезначених інтелектуальних змагань.

Всього за 8 років стипендію отримали 270 учнів.

Цьогоріч  ще 25 учнів отримують стипендію. В скарбниці переможців – 2- перших, 10- других, 15 третіх місць.

Мудрієвський Петро, випускник ММК ім..В.Д.Чайки  посів I місце  на олімпіаді з інформаційних технологій та II місце – з інформатики; Асєєва Тетяна, випускниця Миколаївської гімназії № 2 посіла II місце на олімпіаді з української мови та літератури, III місце  у  III етапі конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт Малої академії наук.

Розмір стипендії становить :

I місце – 900 грн.

II місце - 700 грн.

III місце – 500 грн.

Серед навчальних закладів, що створили належні умови для реалізації інтелектуальних здібностей учнів : Миколаївський муніципальний колегіум ім. В.Д. Чайки ( 8 перемог), ЗОШ № 22 ( З перемоги), гімназія № 2 (3 перемоги), морський ліцей ім. проф. М.Александрова (2 перемоги), Перша українська гімназія ім.М.Аркаса (2 перемоги), гімназія № 41, економічний ліцей № 2, гімназія № 4, юридичний ліцей,  ЗОШ № 1 ім.О.Ольжича, ЗОШ №№ 3, 6, 45, 56.

- Хотілося б, щоб сума стипендії вимірювалася в тисячах гривень, - відзначив Олександр Федорович. – Над цим і повинна працювати міська влада: щоб економіка міста розвивалася, підприємства працювали, а прозора і доступна Миколаївщина створила багато робочих місць.

Миколаївський міський голова звернувся до вчителів зі словами подяки за їх щоденну працю, яка є фундаментом зростання української держави:

-         Ці діти – переможці олімпіад, незважаючи на недостатнє фінансування галузі освіти та на те, що іноді не вдається створити належні умови. Але вам усе вдається. Низький уклін усім педагогам!

Олександр Сенкевич вручив учителям Подяки міського голови за підтримку талановитої молоді.

Якщо є такі чудові, талановиті діти, молодь, у міста є впевненість  майбутньому.

Список переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін 2016 році

ЕКОНОМІКА
І місце – Багрінцев Ігор, учень 11 класу Миколаївського економічного ліцею №2 Миколаївської міської ради.

ГЕОГРАФІЯ
ІІІ місце – Сусуйкіна Дар’я, учениця 10 класу Миколаївської гімназії №4 Миколаївської міської ради.

ФІЗИКА
ІІІ місце – Роговцов Юрій, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради

БІОЛОГІЯ
ІІ місце – Бавикіна Вікторія, учениця 9 класу Миколаївської гімназії №41 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце – Васильєва Валерія, учениця 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІСТОРІЯ
ІІІ місце – Рузанова Валерія, учениця 11 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
ІІ місце – Асєєва Тетяна, учениця 11 класу Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради.
ІІ місце – Оніщук Катерина, учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови  з 1 класу Миколаївської міської ради.
ІІІ місце – Мачула Ангеліка, учениця 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
ІІІ місце – Бєлікова Єлизавета, учениця 9 класу Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ
І місце – Мудрієвський Петро, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради.
ІІ місце – Грохольська Анастасія, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради.
ІІІ місце – Соболь Зоряна, учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ПРАВОЗНАВСТВО
ІІІ місце – Дороневич Катерина, учениця 11 класу Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ
ІІ місце – Трушина Тетяна, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №56 Миколаївської міської ради.

НІМЕЦЬКА МОВА
ІІ місце – Дячук Валерія, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів  №1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради.

РОСІЙСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА
ІІ місце – Бейгул Ірина, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №45 Миколаївської міської ради.

ІНФОРМАТИКА
ІІ місце –Мудрієвський Петро, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради.
ІІІ місце –Єрмолаєв Олександр, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради.

АСТРОНОМІЯ
ІІІ місце – Малюженко Владислав, учень 11 класу Миколаївської спеціалізованої ЗОШІ–ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

АНГЛІЙСЬКА МОВА
ІІ місце – Д’ячкова Еліна, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ  І–ІІІ  ступенів №3 Миколаївської міської ради.

               Список переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Секція «Науково-технічна творчість та винахідництво»
(базовий предмет – фізика)
ІІІ місце

Штанько Іван Сергійович

- учень 11 класу Миколаївського морського ліцею                                      імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради, вихованця Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Секція «Експериментальна фізика»
(базовий предмет – фізика)
ІІІ місце

Кузнецов Георгій Валерійович

- учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М.Александрова Миколаївської міської ради

Відділення Екології та аграрних наук
Секція Екологія

( базовий предмет – біологія, хімія, українська мова)
ІІІ місце

Гуцаленко Ксенія Вадимівна

- учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Миколаївської міської ради, вихованка Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Секція Селекція та генетика
(базовий предмет – біологія, математика)
ІІ місце

Вершиніна Катерина Юріївна

- учениця 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д. Чайки Миколаївської міської ради, вихованка Обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Секція зарубіжної літератури
(базова дисципліна – зарубіжна література)
ІІІ місце

Оліфер Олена Олегівна

- учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №22 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу Миколаївської міської ради, вихованка обласного Будинку художньої творчості                 

Секція української літератури
(базова дисципліна – українська мова та література)
ІІІ місце

Асєєва Тетяна Олександрівна

- учениця 11 класу Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 860
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       






Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання






























































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2016