Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Підсумкова науково-практична конференція "Пошук" в ЗОШ №47
13.05.2016, 11:34

Розвитку особистості, її вміння реалізовувати в практичній діяльності набуті під час навчання знання сприяє науково-дослідницька діяльність учнів у шкільному науковому товаристві учнів «Пошук». За традицією школи в кінці квітня відбулась щорічна учнівська конференція із захисту науково-дослідницьких робіт, учасниками якої стали учні-члени шкільного наукового товариства «Пошук», учителі – предметники, батьки та учні старших класів.

Під час своїх виступів учні 7-11 класів продемонстрували вміння публічної презентації своїх досліджень. Захист відбувся у відділеннях філології, математики; фізики, географії, хімії, біології та художньо-естетичному відділенні. Стежками рідного краю пройшла учениця 9-Б класу Палько Вікторія, дослідила вплив живої та мертвої води на розвиток насіння пшениці учениця 9-Б класу Зайцева Маргарита, розкрила проблему добра і зла в романі М.Булгакова «Майстер і Маргарита» учениця 10 класу Голокоз Анастасія, показала застосування золотої теореми Піфагора учениця 8 класу Шапіренко Олена, провела біоіндикацію атмосферного повітря за допомогою лишайників учениця 11 класу Татарова Радмила, дослідила роль жінки в житті та інтимній ліриці Івана Франка учениця 9-Б класу Семеніченко Анастасія, виготовила виріб декоративно-прикладного мистецтва та дослідила художнє оздоблення виробів учениця 8 класу Бобчинська Вікторія, встановили енергетичні та екологічні проблеми Миколаївської області учениці 10 класу Дяченко Діана та П’янова Дар’я, проаналізувала зовнішні та внутрішні чинники засвоєння іншомовної лексики українською мовою учениця 10 класу Петрик Анна, прослідкувала розвиток освіти в Британії учениця 7 класу Ткаченко Юлія, дослідила утворення та еволюцію українського козацтва XV-XVІІ ст. учениця 8 класу Бобчинська Вікторія.

Заступник директора з НВР Кондратьєва Г.В. висловила подяку науковим керівникам та їх вихованцям - учням, які представляли свої роботи, за співпрацю, активну роботу протягом навчального року та досягнуті результати.

Заключне слово взяла директор школи Моторна З.В. У її звертанні до всіх учасників наукової конференції пролунали слова вдячності за внесок в інтелектуальний розвиток школи. Вона виразила впевненість у тому, що проведення в школі науково-практичних конференцій – прекрасний стартовий майданчик для подальшої наукової діяльності.

Бажаємо всім юним науковцям успіхів та нових перемог!Додав: aliona91 |
Переглядів: 837
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018