Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

"По слідах Шерлока Холмса" (ЗОШ 44)
22.03.2016, 14:52

"Це елементарно, Ватсоне!" - з такою фразою  завітали до школи 44 відомий детектив Шерлок Холмс та його вірний соратник доктор Ватсон.  Учням 5-10 класів було запропоновано перевірити не тільки те, як вони володіють англійською мовою, але і як добре знають свою рідну школу. Учні перетворились на детективів і шукали відповіді на запитання: скільки сходинок, вікон, телевізорів, годинників, стендів у школі. Були ще й такі креативні завдання: з’ясувати, який улюблений композитор вчителя музики, ім’я домашнього улюбленця директора. Школярі теж не залишилися в боргу та підготували гостям з далекої Англії плакати з крилатими висловами з оповідань про Шерлока Холмса.

Це один із шкільних заходів у рамках Року англійської мови. Він сприяв розвитку в учнів інтересу до мови відомих детективів. Усе спілкування протягом заходу відбувалося тільки англійською мовою. Навіть ті діти, кому було важко, намагались згадати уроки англійської.

Сподіваємося, що на наступних уроках учні будуть більш уважними, щоб впевнено брати участь у заходах, що відбудуться в школі в рамках  Року англійської мови.

Змієвська Г.В., педагог-організатор


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 945
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018