Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Подорож школи № 29 на «НІБУЛОН»
22.10.2015, 15:24

 

22 жовтня 2015 року учні та вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи № 29 побували на перевантажувальному терміналі ТОВ СП «НІБУЛОН».
Делегація школи, яка складалася з кращих учнів закладу і вчителів школи, на чолі з директором школи Л.А Грицюк, мала можливість побачити на території підприємства: лабораторію, очисні споруди, зерносховища, побувала на причалі та побачила завантаження баржі.
Екскурсовод розповів присутнім про контроль якості зерна, який здійснюється в лабораторії, оснащеній сучасним обладнанням, автоматизовану систему передачі зразків зерна, що дозволяє забезпечити контроль якості продукції в повному обсязі: від відбору зразків до видачі підсумкової інформації.
Побачене на терміналі всіх приємно вразило: новітні технології, найсучасніше обладнання, висока якість праці.
Екскурсія терміналом «НІБУЛОН» була цікавою та корисною для всіх. Учні та вчителі отримали велику насолоду від спілкування з представниками підприємства, зрозуміли, що там працюють люди, які не тільки любля свою роботу, а й виконують її на совість.
Тож, від імені адміністрації школи, педагогічного колективу, учнів школи висловлюємо вдячність генеральному директору Андрію Олексійовичу Вадатурському та заступнику генерального директора з будівництва Беседіну Сергію Васильовичу за надану можливість на власні очі побачити сучасне європейське підприємство.

 

Вчитель географії
Гайченко Наталя Анатоліївна

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 443
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018