Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Презентація книги Лідії Гулько «Таємничі знаки, або Біля витоків української писемності» (гімназія №2)
28.04.2016, 20:10

Учні 8А класу відвідали цікавий видавничий захід.

У рамках XIV виставки місцевих видавництв «Миколаївська книга – 2016», відділ обслуговування учнів 5-9 класів презентував книгу Лідії Гулько «Таємничі знаки, або Біля витоків української писемності».

Директор обласної бібліотеки для дітей ім. В.О.Лягіна Жайворонок Т. А. привітала учнів гімназії № 2 та гостей заходу. Захоплива розповідь про первісні типи письма, його еволюцію та про походження слов`янської писемності допомогла читачам повніше зрозуміти історію вітчизняного письма.

Книга Лідії Гулько «Таємничі знаки, або Біля витоків української писемності» складається з передмови та 14 розділів, кожен з яких починається запитанням і закінчується відповіддю. Останній розділ – це перелік рекомендованої літератури для дітей та їхніх батьків для поглиблення своїх знань з теми писемності. 

Автор досконало розкриває значення та важливість знаків, малюнків, піктограм, які використовувались стародавніми людьми, адже вони живуть і сьогодні. Наприклад, великого значення піктограма набула в електронній техніці (на стільниці, панелях інструментів), дорожніх знаках, рекламі, різних вивісках. 

У передмові до свого твору Лідія Пилипівна Гулько висловлює щиру вдячність колективу однодумців, які працювали над створенням книги, особливо Ірині Гудим за співпрацю на етапі верстки та друку. 

Значний внесок у культуру міста Миколаєва вносить видавництво Ірини Гудим, яке вже 15 років працює на книжковому ринку України. Книги її видавництва – це літопис історії нашого міста, області та України в цілому. Справжня художня проза, поезія, дитячі книги, історичні есе, православна література. 

Читачі мали можливість ознайомитись з літературним переглядом продукції видавництва Ірини Гудим.


Пожвавили атмосферу заходу численні інтерактивні ігри, кросворди, загадки-шифровки. Нікого не залишило байдужим послання на старослов’янскій мові сучасним читачам, яке вони ж самі і спробували розгадати.

Прес-центр гімназії


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 891
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018