Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Профорієнтація - крок у майбутнє життя! (ЗОШ №57)
03.03.2016, 11:02

У сучасному соціальному просторі існують певні складнощі професійного вибору старшокласників, які пов’язані з нестабільною соціально-економічною ситуацією у державі.

 Ці обставини впливають майже на всі сфери життєдіяльності особистості, внаслідок чого сучасні старшокласники мають у деякій мірі нечітке уявлення про образ свого життєвого шляху, доволі значна частина молоді на порозі дорослого життя відчуває невпевненість у завтрашньому дні.

 С. Рубінштейн писав, що „. . . глибокі переживання, почуття, пристрасті контролюються як мотиви поведінки, найменше піддаються безпосередньому впливу: за наказом - навіть не чужим, а таким, котрий даєш собі сам, - ніколи нічого не полюбиш і не розлюбиш; прямим впливом тут нічого не вдієш."

 Учні 9-х класів теж зараз у тому юнацькому віці, який супроводжується певними віковими особливостями у фізичному та психічному розвитку, однак саме в цьому віці особистість має визначитись зі своїм життєвим шляхом, зокрема, з вибором майбутньої трудової діяльності.

 Більшість юнаків та дівчат нашого класу ще не зіштовхнулися з реальними соціальними та економічними відносинами та знаходяться у статусі особи, що перебуває на утриманні батьків, а це надає їм ілюзорне уявлення про майбутнє та формує специфічний суб’єктивізм у самовизначенні.

 Визначити психологічну основу мотивів вибору професії учням 9-В класу допомогли студенти - практиканти Миколаївського Державного педагогічного університету імені В.О. Сухомлинського.

 Встановити активний інтерес до професій студенти вирішили у формі психологічного тренінгу. Учні дізналися багато новітніх професій на сучасному ринку праці та продемонстрували глибину мотивів щодо самовизначення у професійній діяльності та важливість поставленої мети.

Прес-центр школи


y5BnzGwDCSk.jpg

 

Додав: kolinko |
Переглядів: 900
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018