Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Програма Представництва ЄС в Україні «Україна разом» (ЗОШ №45)
22.03.2016, 13:47

У рамках цієї програми в гостях у Миколаївської загальноосвітньої школи № 45 побували гості з різних куточків України. Гостями школи стали представники: Євроклубу Центру дитячої дипломатії «Юність» Розсошенської гімназії Полтавської районної ради, Євроклубу «Euro Might» Харьківської гімназії № 83 Харьківської міської ради, Центр туризму і краєзнавства «Горицвіт» м. Дніпродзержинська, Євроклуб Чернігівського обласного педагогічного ліцею для обдарованої сільської молоді «ЄвроЧОПЛ», Коммунальна установа Сумська спеціалізована школа I – III ступенів імені В. Стрельченка. Координаторами зустрічі стали Ольга Сушицька та Ольга Гуртовенко ( Представництво ЄС в Україні), при підтримці управління освіти Миколаївської міської ради та молодіжного Євроклубу «Діалог» міста Миколаєва, керівник Артем Яковлєв.

Гостей зустріли учні школи на чолі з директором – Целищевим О.С. Спочатку відбулася зустріч керівників Євроклубів нашого міста та гостей. Всі розповіли про свою діяльність, зі своєю активною роботою познайомили присутніх і господарі зустрічі, Центр інтернаціональної роботи «Країнами та континентами» та молодіжний ЄК «Діалог».

Це неоцінний досвід, кожний колектив може використати нові форми роботи у своїй діяльності.

Потім відбулася цікава зустріч у форматі «Гість клубу» з лідерами учнівського самоврядування шкіл міста, керівниками Євроклубів нашого Миколаєва та гостями.

На сьогодення до Європейського Союзу входять 28 держав.  Представництво ЄС в Україні було відкрито в вересні 1993 року, і має статус дипломатичної місії. Головними задачами Представництва є:

- Сприяти політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримки ефективного діалогу з урядовими установами і підвищення обізнаності про Європейський Союз;

- Відстеження впровадження Угоди про партнерство та співпрацю між Україною та ЄС;

- Інформування громадськості про розвиток ЄС, роз’яснювання окремих аспектів політики ЄС;

- Участь в проваджені програм зовнішньої допомоги ЄС.

А потім була розповідь про роботу Євроклубів України та питання від миколаївських лідерів. А їх цікавила і робота однолітків, і вік членів Клубів, і програми, в яких беруть участь ці Клуби.

Другою частиною зустрічі була гра «Брейн-ринг» - «Європа у мініатюрах». Грали школи Ленінського та Центрального районів. Перше місце посіла команда Ленінського району.

Наші гості відвідали і Миколаївський зоопарк, де отримали подарунок – книгу про наше місто., і музей Суднобудування та Флоту. А ще була пішохідна екскурсія вулицями Адміральська та Соборна. Треба сказати, що гостям дуже сподобалося наше місто та школа № 45. А ще сподобалася і зустріч у форматі «Гість клубу».

До нової зустрічі, школа №45 завжди рада гостям

Прес-центр школи
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 875
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018