Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Серпнева конференція педагогічних працівників навчальних закладів міста Миколаїв
20.08.2015, 20:38

20 серпня в Палаці творчості учнів пройшла серпнева конференція педагогічних працівників. У роботі конференції взяли участь керівники та педагоги дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста, представники громадськості, мер Миколаєва Гранатуров Ю.І., заступник міського голови Шевченко Є.І., голови адміністрацій районів міста, директор департаменту освіти, науки та молоді Веліховська А.Б., заступник голови постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, у справах молоді та спорту обласної ради Бугаєнко Т.І. , заступник командира  79-ї окремої аеромобільної бригади Савка І.І., голова міської організації профспілки працівників освіти Мовчан С.В.

Перед початком заходу педагоги та гості мали можливість ознайомитися з досягненнями миколаївських освітян, творчоми роботами учнів та вихованців на виставці «Освіта - 2015».

Відкриваючи конференцію, Юрій Гранатуров назвав педагогів елітою Миколаєва, подякував вчителям за майстерність, професіоналізм і патріотизм, за бажання дати нашим дітям найкраще, виховати їх гідними громадянами України.

«Вперше ми змогли виділити таку кількість фінансового ресурсу на матеріально-технічне забезпечення шкіл. Звичайно, цього ще недостатньо. Але це дало нам можливість привести до ладу десятки спортивних і актових залів, відремонтувати покрівлі, здати в експлуатацію дитячий садок на Намиві проектною потужністю на 200, а, фактично, на 300 місць. Ми проводимо реконструкцію дитячого садка в Матвіївці, куди додаємо кілька груп», - сказав керівник міста.

Мер Миколаєва Юрій Гранатуров, його заступник Євген Шевченко, начальник управління освіти Ганна Деркач вручили 26 першокласникам шкільну та спортивну форми, а також портфелі.

Начальник управління в доповіді відмітила, що нині в Україні відбуваються перетворення в усіх сферах життя. Згідно з сучасними стандартами створюється гнучка та продуктивна освітня система, котра здатна до інтеграції в Європейський культурно-освітній простір. Педагогічна спільнота Миколаєва натхненно працює над модернізацією та вдосконаленням всіх ланок освіти, виявляючи компетентність, креативність, прагнення до постійного розвитку. Було відзначено спільні досягнення на шляху реформування освіти та визначено завдання на новий навчальний рік.

 

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 2083
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018