Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Шевченківські дні у Миколаївській гімназії №4
11.03.2016, 13:49
9-11 березня 2016 року у Миколаївській гімназії №4 відбулися дні вшанування славетного сина українського на[l]роду Т.Г.Шевченка.
9 березня вчитель української мови та літератури Сидоренко Г.В. та Безручко Т.О. разом із бібліотекарем Шукаєвою Л.О. репрезентували увазі учнів книжково-ілюстративний куточок «Не забуде Україна Шевченкове слово» та оформлену виставку, присвячену поетичній спадщині Т.Шевченка.
Для учнів 5 класів вчителі української мови провели екскурсію до куточка під назвою «І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій не забудьте пом'янути незлим тихим словом», який був організований в музеї гімназії.

10 березня була проведена радіолінійка «Слава Кобзарю». Під час проведення Шевченківських днів були оголошені конкурси на кращий буклет та стіннівку, присвячені до дня народження Т. Г. Шевченка «Незабутній Шевченко». Оформлені в українському стилі стенди «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине»..

10-11 березня серед учнів 5-9 класів проводився мовознавчий та літературознавчий турнір під гаслом «Не вмре ніколи мова, якою нам Кобзар співав». Захід сприяв виховуванню поваги до Шевченкового слова та зацікавленость до детального вивчення його життя та творчості.

Учитель української мови та літратури Мірошниченко І.В. з учнями 8 класів 9 березня провела інтелектуальний брейн-ринг «Шевченківськими шляхами». Метою заходу було формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій свого народу, розвитку інтелектуального потенціалу учнів.

П’ятикласники показали знання з творчого та життєвого шляху Великого поета в конкурсі знавців творчості Т.Г. Шевченка, ушанувавши пам’ять Кобзаря. Школярі розширили свої знання про життєвий та творчий шлях Т. Г. Шевченка, дізналися про невідомі напрями літературної діяльності Кобзаря.
Учні 10-А та 10-Б провели конференцію на тему « Т.Шевченко – великий українець». Така робота сприяла розвитку дослідницьких вмінь учнів, були виявлені нові факти з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадянського діяча. Учні також напам’ять розповідали уривки із поем Шевченка, супроводжуючи свої виступи презентаціями. Мета цього заходу для старшокласників: повторити й узагальнити матеріал про творчість Т. Шевченка, розвивати логічне мислення, навички виразного читання напам’ять, акторські та ораторські здібності; виховувати естетичний смак, свідому громадянську позицію, кращі людські якості.
Додав: mkgym4 |
Переглядів: 403
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018