Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Щоб правила безпеки знати, треба вміло їх вивчати (ЗОШ №28)
23.04.2016, 19:51

22 квітня 2016 року у ЗОШ №28 було проведено День цивільного захисту, який було розпочато збором керівного та навчального складу ЦЗ, де було заслухано доповідь відповідальної з питань цивільного захисту Донцул Л.І. про готовність школи до проведення заходів передбачених планом Дня ЦЗ. На загальній лінійці, присвяченій темі «Практичне відпрацювання набутих у процесі навчально-виховної діяльності знань про дії у надзвичайних ситуаціях (під час терористичних актів)» учнівський та педагогічний колектив було ознайомлено з метою, головними завданнями та планом проведення Дня ЦЗ.

Протягом дня всі заплановані заходи були успішно реалізовані. Дії керівного складу невоєнізованих формувань повністю відповідали плану підготовки та проведення Дня ЦЗ.

 

В усіх класах школи були проведені єдині години спілкування, присвячені захисту, діям населення в НС, відпрацюванню умінь моделювати свою поведінку в таких ситуаціях:

  • «Небезпека на порозі протидіяти їй взмозі!» (1-4 класи);
  • «Невідомі предмети – прихована загроза для людини» (5-6 класи);
  • «Дії учнів в умовах виникнення терористичного акту з наслідками вибуху» (7-8 класи);
  • «Дії учнів в умовах виникнення терористичного акту з наслідками труєння хімічними речовинами» (9-ті класи);
  • «Дії учнів в умовах виникнення терористично-го акту із захопленням заручників» (10 клас).

На високому рівні було проведено відкриті уроки: урок-практикум на запрошення «Дії учнів під час пожежі у побуті, у навчальному закладі», бінарний урок “Знати про надзвичайні ситуації, щоб передбачити, передбачити, щоб правильно діяти”, урок-конференція «Екологічні катастрофи минулого і їх вплив на сучасність», на яких учні знайомилися з послідовністю дій при виявлення невідомих предметів, правилами поведінки у незвичайних ситуаціях природного, техногенного та суспільно-політичного походження. Учні мали змогу практично відпрацювати дії на випадок замінування будівлі школи, ознайомитись з відео матеріалами щодо рятувальних робіт під час виникнення різних за походженням НС. Класоводи, класні керівники та вчителі-предметники уміло керували виховними заходами, використовуючи ТЗН, наочні матеріали та різноманітні форми роботи, стимулюючи школярів до висловлювання власних думок, розвиваючи вміння прийняття рішень в екстремальних ситуаціях.

Щоб зберегти життя і здоров’я дітей від наслідків терористичних актів об 11 годині педагогічні працівники, учні 2-11 класів та технічний персонал відпрацьовували дії за сигналом «Увага всім!» Об’єктове тренування показало, що учні школи під керівництвом комісії з питань надзвичайних ситуації та педагогів вміють швидко і організовано діяти в умовах умовної загрози їх життю та здоров’ю.

Під час проведення загальношкільної лінійки на стадіоні школи виступила команда ДЮП «Іскорка», під керівництвом педагога-організатора Манцурової О.В. Підготовлені учні читали вірші про дії у НС, згадували про Чорнобильську катастрофу, співали тематичні пісні під музичний та хореографічний супровід.

Протягом дня в 11 кабінеті школи діяла виставка, на якій учні мали змогу ознайомитися із засобами індивідуального захисту під час виникнення НС. Учні 9-Б класу під керівництвом вчителя біології організували проведення наочно-практичного порадника «Надання першої медичної допомоги потерпілим внаслідок пожежі, вибуху, отруєння хімічними речовинами» відвідавши уроки учнів початкових класів та середньої ланки.

Учителями фізичного виховання протягом дня проводилася комбінована естафета з моделюванням ситуації надання допомоги потерпілим від вибуху.

Класними колективами 5-11-х класів виготовлено стіннівки на тему «Ми всі разом скажем «ні» небезпекам на Землі», звіти про хід заходів до Дня ЦЗ. Представниками учнівського самоврядування «Лідер» було оформлено стенд «22 квітня – День Цивільного захисту».

По закінченню всіх запланованих заходів комісією з питань надзвичайних ситуацій на чолі з директором школи було підбито підсумки Дня ЦЗ. Таким чином можна з упевненістю сказати, що день цивільного захисту у нашій школі пройшов організовано, всі заплановані заходи проведені, але хочеться вірити, що набуті знання і навички ніколи не знадобляться нам у реальному житті. Ми віримо в мирне і щасливе майбутнє України!

Прес-центр школи


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 836
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018