Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Шкільний проект "Доти буде Україна – поки будуть козаки" в Миколаївському муніципальному колегіумі ім В.Д.Чайки
15.10.2015, 14:16
Саме під таким гаслом в Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки з протягом жовтня 2015 року здійснюються заходи до Дня українського козацтва та Дня Захисника України.
В рамках творчого проекту відбулися інтегровані уроки історії та географії, української літератури та історії, музики, образотворчого мистецтва та праці, на яких учні колегіуму поглибили свої знання про історію святкування дня Покрови, його сутність, про козацький побут, звичаї та традиції. А свої знання школярі мали змогу виявити під час конкурсів ерудитів «Запорізька Січ», вікторини «Що ми знаємо про козаків?», брейн – рингу знавців історії та географії за часів козацтва. Класними керівниками 1-11 класів були проведені виховні години та заочні подорожі за темами:«Козацтво – дивовижний випадок у всій світовій історії» (4-7 класи) , «Козацтво, як втілення національно-етичного ідеалу »(8-11).
Протягом двох тижнів на імпровізованому майданчику під час перерв лунали пісні козацьких часів у виконанні гуртків бандуристів, а також літературні етюди; юні козаки 5 – 11 – класів пройшли випробування з гнучкості, спритності, кмітливості, швидкості під час гри «Джура».
13.10.2015 р. відбулося святкування Дня українського козацтва та Дня Захисника України, яке почалося з урочистого шикування загонів 2 – 11 класів колегіуму, де було багато гостей не тільки з міста Миколаєва, а також і учнів Голопристанської міської школи мистецтв. Після звітів сотників відбулося нагородження найкращих загонів, а також посвячення у козачата учнів 2-х класів. Протягом всього свята лунало багато українських пісень за козацьких часів, козацькі марші. Свої музичні привітання подарували учасники капели бандуристів «Кобзарський передзвін», вокального ансамблю «Соколята», а також хореографічного ансамблю «Арт – Миколаїв».
14.10.2015 р. педагогічним та учнівським колективами колегіуму був організований концерт для мешканців мікрорайону в паркі ім. Петровського, який відкрив військовий оркестр Національної гвардії та соліст Обласної філармонії, Заслужений діяч мистецтв України Олег Кедис. Усі присутні були вражені виконавської майстерністю учасників шкільної філармонії колегіуму.
Справжній український ярмарок був організований учнівським самоврядуванням та батьками колегіуму, де усі мали змогу скуштувати смачні українські страви і, звичайно козацького куліша, який був приготовлений на справжній польовій кухні. Отримані кошти підуть на підтримку бійців Національної гвардії.
Прес-центр колегіуму

Додав: Electronik |
Переглядів: 901
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018