Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Школа педагогічної майстерності в міськСЮТ
01.02.2016, 20:12

Педагоги міської станції юних техніків провели заняття Школи педагогічної майстерності «Оновлення психологічного забезпечення навчального процесу відповідно до завдань проблемної теми».

З 2016 року педагогічним колективом розпочата робота над загальною науково-методичною темою: «Розвиток компетентностей вихованців позашкільного навчального закладу – важлива умова формування соціально-адаптованої конкурентоспроможної особистості».

Українська освіта XXI століття потребує кардинальних змін у структурі, змісті і технологіях навчання.

Головна причина, що впливає на ситуацію в галузі освіти - прискорення темпів розвитку суспільства. Входження молодого покоління у глобалізований, динамічний світ, у відкрите суспільство підвищує роль життєвої і соціальної компетентності учнів освітнього закладу.

Тому перше засідання Школи педагогічної майстерності у 2016 році було присвячено саме вивченню теоретичних засад теми, визначенню основних груп компетентностей вихованців.

За допомогою мультимедійної презентації, конкурсів та аукціону педагоги мали змогу активізувати свої  знань з питань структури та змісту понять «компетенція» та «компетентності», визначення ключових освітніх компетентностей,  необхідних вихованцям.

 А під час психологічного  тренінгу, за допомогою обговорення, дискусії та тестування був визначений зв'язок між розвитком загальних компетенцій вихованців, їх соціальною адаптацією та конкурентоспроможністю у майбутньому.

Такі активні форми методичної роботи дають змогу зосередити увагу кожного педагога на роботі з вивчення проблемної теми закладу.

Завідуючий методичним відділом Калініна Л.Г. 

Додав: kolinko |
Переглядів: 830
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018