Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Соборність душ єднає Україну! (юридичний ліцей)
22.01.2016, 20:10

21 січня 2016 року в приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова відбулася «зустріч поколінь» «Соборність душ єднає Україну», участь в якій взяли викладачі, студенти міста Миколаєва та учні Миколаївського юридичного ліцею.

На заході були присутні представники Миколаївської обласної організації Народного Руху України на чолі з Юрієм Володимировичем Діденком.

Протягом зустрічі учасники зверталися до історії нашої країни. Згадали про прийняття Центральною Радою універсалу, за яким УНР стала самостійною, про Акт злуки між ЗУНР і УНР, про живий ланцюг "Львів-Київ", що прискорив здобуття незалежності. Присутні наголошували на важливості захисту України від посягань на її цілісність, на необхідності такого державного свята як День Соборності та Свободи України.

Свій погляд на ситуацію в країні висловили і наші ліцеїсти:

«Ми живемо в дуже бурхливий і страшний час. Як бачимо, уроки історії не засвоюємо. Молодь як рушійна сила має докласти максимум зусиль, аби події, які відбуваються в країні зараз, ніколи не повторилися. Щоб і ми, і наші нащадки побачили Україну єдиною, соборною, якою її уявляли наші предки» (Юлія Горожанкіна, учениця 11-А)

«Ідея соборності є надзвичайно актуальною сьогодні. Адже останнім часом спостерігається порушення територіальної цілісності України у зв’язку з анексією Криму та продовженням воєнних дій на Донбасі. Українці мають відкинути всі протиріччя, згуртуватися і завадити подальшому занепаду України» (Владислав Пархомов, учень 10-А)

На завершення всі учасники «зустрічі поколінь» утворили символічне коло єдності та миру. В єдності – сила народу!

Прес-центр ліцею


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 964
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018