Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Спільна робота школи №29 та сім’ї щодо профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень
05.11.2015, 09:44
 

Правова освіта, превентивне виховання та профілактика правопорушень є однією з основних напрямків виховної роботи нашої школи.

 05.11.2015р. в Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів №29 відбулося чергове засідання ради профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Тема для обговорення «Спільна робота школи та сім’ї щодо профілактики дитячої бездоглядності та правопорушень».

 Директор школи Грицюк Л.А., яка є головою ради, зазначила: «Профілактика правопорушень неповнолітніх, передусім є проблемою педагогічною, бо вона пов'язана з вирішенням певного кола виховних завдань, тому в цій справі особливе місце має зайняти рання профілактика. Традиційно з даного питання проводиться кропітка робота з учнями. Основне завдання школи підготувати дитину до дорослого життя».

 

 На засіданні були присутні працівники служби у справах дітей адміністрації Корабельного району - завідувач сектору охорони дитинства Таворська Л.В. та спеціаліст Вознюк О.В.

 

 Під час зустрічі Таворська Л.В. доступно і змістовно розкрила суть теми зустрічі. Самі ж підлітки та їх батьки уважно слухали гостю, активно були залучені до дискусії.

 

  
Додав: надія |
Переглядів: 891
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018