Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Співпраця школи і батьків – головний принцип розвитку дитини як особистості (ЗОШ №29)
18.11.2015, 10:54

 

Школа – це частина життя дитини. У першокласника – більша, у випускників – менша.
У Миколаївській загальноосвітній школі №29 навчально-виховна робота проводиться у тісній співпраці адміністрації і педагогічного колективу з батьками.
Такі два різні на перший погляд соціальні інститути – навчальний заклад і родина, але мають на меті одне й те ж завдання – забезпечення навчально-виховного процесу, максимально адаптованого до вимог сьогодення, створення комфортних умов для учасників цього процесу: учня і вчителя.
Кожен знає одне важливе правило, що родинне виховання тільки тоді ефективне, коли батьки разом з учителями володіють сучасними педагогічними знаннями і вміннями, застосовують їх на практиці.
В нашій школі батьки і педагоги, як партнери, взаємодоповнюють один одного, співпрацюючи. Значну роль відіграють при цьому робота загальношкільного батьківського комітету та шкільної ради.
18 листопада 2015р. відбулося спільне засідання батьківського комітету, учасниками якого є голови класних батьківських комітетів та шкільної ради.
Були розглянуті питання:
1. Втілення та реалізація нової проблемно-методичної теми школи на 2015-2020рр. «Впровадження компетентнісного підходу до навчання, виховання та розвитку учнів», доповідач директор школи Грицюк Л.А.
2. Співпраця психологічної служби школи з батьківською громадськістю (запрошена до виступу мама учня 1-Б класу Сайдалімова Н.А. з питання виховання толерантного виховання та відношення до дітей з особливими потребами).
3. Про виконання навчальним закладом міської Програми профілактики правопорушень, бездоглядності та соціального захисту дітей на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 21.04.2011 № 5/8 ( доповідач ЗДВР Братошевська С.В.).
4. Робота шкільних гуртків військово-патріотичного спрямування «Джура», «Влучний стрілець» (запрошений до висвітлення співпраці позашкільної установи з гуртківцями, отаман козацької громади Корабельного району Параскун Сергій).
5. Учнівське самоврядування - простір для розвитку особистості.
6. Різне.
На цій зустрічі, яка до речі відбулася у вигляді живого діалогу, батьки ділилися своїми планами, вносили пропозиції, вирішували актуальні питання навчально-виховного процесу. Хочу відмітити, що всі рішення приймаються на партнерських засадах. А уважне ставлення і своєчасне реагування з боку адміністрації на чолі з директором школи Грицюк Л.А. сприяє зближенню вчителів з батьками і на цій основі успішному вирішенню багатьох складних питань навчального закладу.

 

Братошевська Світлана Вікторівна, ЗДВР ЗОШ №29

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 876
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018