Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Спортивні змагання «Олімпійські надії»
18.05.2016, 15:57

18 травня в Заводському районі, на стадіоні “Юність” відділом у справах молоді, культури, сім’ї та спорту  адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради організовано проведення спортивних змагань “Олімпійські надії” серед учнів 2-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів району. В змаганнях взяли участь понад 200 дітей із 17 навчальних закладів району.

У рамках змагань команди взяли участь в турнірах з міні-футболу та легкої атлетики. В іграх з міні-футболу перше місце посіла команда  ЗОШ    № 22, друге — ЗОШ № 35 і третє місце виборола команда ЗОШ № 57.

У змаганнях з легкої атлетики місця розподілились наступним чином: перше місце — команда ЗОШ № 22, друге — команда ЗОШ № 18, третє — команда  ЗОШ № 65.

У загальному заліку, за сумою балів, перше місце в спортивних змаганнях  “Олімпійські надії” зайняла команда ЗОШ № 22, друге — команда ЗОШ № 6 і третє — команда ЗОШ № 57.

Переможці  турніру з міні-футболу нагороджені грамотами голови адміністрації Заводського району Миколаївської міської ради та солодкими призами.

Адміністрація Заводського району

 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 822
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018