Користувачів: 0

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Старшокласники Заводського району змагалися у кульовій стрільбі
27.12.2015, 16:07

26 грудня у Заводському районі м. Миколаєва на території Миколаївської організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» стрілецького тиру «Динамо», в рамках проекту увіковічення пам’яті видатного громадського діяча В’ячеслава Максимовича Чорновола, відбулися міські змагання з кульової стрільби серед учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У змаганнях взяли участь 8 команд, понад 40 учасників.

Привітати учасників змагань та побажати безхмарного мирного неба, стрільби тільки на змаганнях з пневматичної гвинтівки, чесної, відкритої боротьби та спортивного натхнення прийшли: депутат Миколаївської міської ради Сергій Танасов, голова громадської організації «Заводська районна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА м. Миколаєва» Олег Кричун, заступник голови громадської організації «Заводська районна організація Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)УСВА м. Миколаєва» Василь Павлов, заступник голови громадської організації «Заводська районна організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) УСВА м. Миколаєва» Сергій Загурський.
Переможцем турніру стала команда ЗОШ №57, друге місце посіла команда ЗОШ №18, третє місце виборола команда ЗОШ №39.

Команди-призери та переможці нагородженні перехідним Кубком, грамотами, медалями та солодкими подарунками.

Додав: Управління_освіти |