Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Світ прекрасного навколо нас (ЗОШ №29, 2-Б клас)
23.11.2015, 15:19

 

 

Осінь – щедра пора не тільки на гарний і багатий урожай, а й на цікаві шкільні заходи. ... Така яскрава, тепла, багата і чарівна завітала Осінь (учениця 9 класу - Видойник Вікторія) разом з щедрим урожаєм (учень 4 класу- Жадик Данило) на свято до учнів 2-Б класу . Вони розповіли дітям про свої володіння, простори та щедрі дари.
У сучасні дні втрачається зв'язок з історією споконвічно українських свят. Тому зміст матеріалу до даного заходу побудовано таким чином, щоб викликати інтерес до історії, культури і традицій українського народу. Саме тому в класі переважали фольклорно-етнографічні національні мотиви. Під час виховного заходу реалізовувався принцип національного виховання, а саме виховання любові до праці, шани до хліба, до рослинних символів України. Учні виразно читали вірші про осінь, відповідали на питання, відгадували загадки, розіграли сценку «Сперечались овочі», співали пісні, танцювали, взяли участь у рухливих іграх «Донеси крапельку» та «Гарбузи», де жодна дитина не залишилась осторонь. Також без уваги не зостались і батьки. Вони дуже активно зіграли в гру « 6 картоплин». Дитячі очка сяяли щастям і радістю .
Діти із захопленням виконували усі завдання, були активними та емоційними, ніхто не залишився без уваги. Захід пройшов на високому емоційному підйомі, з високим темпом. Він має велику пізнавальну цінність для дітей, вчить любити, пізнавати природу , бачити її розмаїття, поважати традиції свого народу. Успіх досягнутий завдяки високому рівню пізнавального інтересу учнів, їх активності і згуртованості.

 

 

Класний керівник 2-Б класу Бикович Н.М.

 

 

 

 


Додав: надія |
Переглядів: 850
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018