Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Свято інтелектуалів в ЗОШ №40
24.04.2016, 19:33
Традиційно в квітні в нашій школі проходить Свято інтелектуалів.
«Турнір інтелектуалів», «Свято інтелектуалів» – це заходи, мета яких розвивати розумові та пізнавальні здібності учнів. При цьому неможливо не розвивати творчі здібності дітей, тому учасники конкурсів створюють портфоліо, презентують себе на відбірковому етапі, а у фіналі переможці представляють власні презентації та проектні роботи.
І етап пройшов у всіх класах. В ІІ етапі було 34 учасники, 8 учнів стали переможцями конкурсу портфоліо. Всім учасникам висловлена подяка, переможці портфоліо нагороджені Грамотами, а 7 учнів вийшли до фіналу.
Фінал пройшов дуже цікаво. Фіналісти презентували себе, використовуючи літературних і казкових героїв, уособлюючи себе з рослинами , тваринами і ін. Тема проектної роботи - «Земля – наш спільний дім». Фіналісти дуже глибоко і цікаво розкрили цю тему, визначили проблеми, які їх турбують, запропонували шляхи їх розв’язання. Крім цього, вони були учасниками конкурсів «Моя позиція» та інтелектуальної вікторини.
На святі були присутні кращі учні школи. Свято закінчилося визначенням переможців в різних номінаціях: «Кращий ерудит», «Обдарованість школи», « Актуальність мислення», «Оригінальність ідей», «За волю до перемоги», «Толерантна гра», «Винахідливість».

Мойсеєнко І. В. заступник директора з навчально-виховної роботи

Додав: ЛВС |
Переглядів: 822
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018