Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 15
Гостей: 15
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Театр відкрив куліси для учнів ЗОШ № 44
20.03.2016, 16:26

Педагогічний колектив ЗОШ № 44 основним своїм завданням вбачає всебічний розвиток кожної дитини. Адміністрація школи намагається поширити мережу гуртків. Цьому сприяє співпраця з Дитячим центром позашкільної роботи Корабельного району. Але найбільш тісні зв’язки склалися у школи із Будинком культури мікрорайону Кульбакине, на базі якого створено багато гуртків, які відвідують учні школи. Шестикласників найбільше зацікавив театральний гурток.

Керівник і режисер гуртка Звєздова Марина Олександрівна організувала для своїх вихованців екскурсію до драматичного театру імені Чкалова.

«Театр начинается с вешалки», - такими словами розпочала знайомити дітей з театром адміністратор. Вона коротко розповіла історію створення цього осередку культури в місті Миколаєві, назвала прославлених акторів, які грали на його підмостках. Потім коридорами гуртківців провели до конференц-зали, де дітям показали фільм про театр.

Але найбільше юних театралів вразила вистава «Учитель танців» іспанського драматурга Лопе де Вега. Наставники, які супроводжували учнів, гадали, що  вистава для дорослих буде не цікава їхнім вихованцям. Але вони помилялися. Діти із захопленням спостерігали за тим, що відбувалося на сцені.

Збуджені, задоволені поверталися додому, обговорюючи побачене. І я почула, як одна дівчинка сказала подружці: «Я теж хочу так грати». Недаремно ми відвідали театр.

Кінаш Н.І., вчитель ЗОШ №44
 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 907
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018