Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Тиждень наук у ЗОШ №12
17.12.2015, 17:55

У Миколаївській школі №12 нещодавно пройшов Тиждень наук. Розпочався Тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учні розповіли про науки та важливість їх вивчення. Королева Наука урочисто відкрила Тиждень, перерізавши стрічку.

Протягом тижня працювала виставка, на якій були представлені наукові роботи, реферати, проекти, малюнки, творчі роботи учнів школи. Також школярі продемонстрували фізичні прилади, зроблені власними руками.

Цікавим і незвичайним виявилось для учнів 3-4 класів знайомство з  такими науками як фізика, географія, біологія, хімія, історія. Старшокласники під керівництвом вчителів показали молодшим школярам різноманітні експерименти, досліди з використанням приладів та природних і хімічних речовин.

Наприкінці Тижня кожен класний колектив підготував стіннівку «Ми з наукою на ти». Плакати вирізнялися яскравістю, змістовністю, оригінальністю.

Заключним етапом Тижня наук стала захоплива інтелектуальна гра-квест, в якій команди учнів продемонстрували свої знання з різних предметів, вміння вирішувати творчі завдання, а в результаті – знайшли ключ від коробки з ласощами.

Протягом Тижня наук учні виявили неабиякий інтерес до проведених заходів, активність, креативність, згуртованість. Найактивніших учнів, які продемонстрували глибокі знання і творчі здібності, було нагороджено грамотами.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Карпенко К.О. 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 820
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018