Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Тиждень перспективного педагогічного досвіду (БДЮТ Заводського району)
16.12.2015, 18:51

«Золотим ключиком» до відкриття творчого потенціалу педагогів БДЮТ Заводського району став Тиждень перспективного педагогічного досвіду . Досвідчені вчителі на відкритих заняттях продемонстрували свої методичні надбання, застосовуючи психолого-педагогічні технології в рамках науково-методичної проблеми закладу «Формування творчої активності вихованців через моделювання занять гуртка».

Основним принципом у роботі педагогів стала спільна творча дія вчителя й учня, у якій вони є рівноцінними партнерами. Скажімо, на відкритому занятті керівника гуртка «Сувенір» Ірини Анатоліївни Скорик немає місця диктату, наказу – відтак на очах присутніх вихованці виготовляють казкові сніжинки, ялинки, у які вдмухують добро і радість.

Без сумніву, талановитих дітей мають виховувати талановиті вчителі. У наших хореографів є такий термін «траєкторія успішності».  Їхні вихованці демонструють успіхи на різних рівнях: міському, обласному, всеукраїнському та міжнародному. Відкриті заняття педагогів Дениса Володимировича Юрковського, Наталії Олексіївни Ласійчук, Олени Борисівни Павлової  підтвердили, що через рух можна дати вихід сильним емоціям, що в танці розвивається зв'язок між фізичною дією та внутрішнім емоційним станом дитини. Присутні на заняттях переконались, що одна частина гуртківців гармонійно почуває себе в повільному ритмі, інша – у швидкому. На уроках досвідчені хореографи інтегрували різні аспекти емоційного досвіду між групами, що сприяло емоційному розвитку особистості. А як чудово розкрились юні танцюристи хореографічного колективу «Престиж» (кер. Юрковський Д.В.), демонструючи елементи з латиноамериканської програми через «Ча-ча-ча» і «Джайв»!

Головним принципом керівника лялькового театру «Петрушка» Ганни Володимирівни Глядчишиної є такий: педагог – учасник гри. Вона активізує прагнення дітей до самостійності, а сама також може бути в ролі казкаря чи казкового героя.

Керівники гуртків туристсько-краєзнавчого напряму Ірина Анатоліївна Василенко і Надія Вікторівна Луньова зреалізували мету занять, залучаючи до дослідницької роботи самих учнів. Педагоги вдаються до таких прийомів особистісно-розвиваючого навчання: діалог, співтворчість, співпраця, проблемні запитання.

Таким чином, відкриті заняття спонукали учнів до творчого пошуку, активізували їхню пізнавальну діяльність, а для педагогів-колег послугували дороговказом для досягнень найбільших результатів, надихнули працювати й надалі в інноваційному освітньому середовищі.

Методист БДЮТ Заводського р-ну       Лариса  Денисенко


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 853
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018