Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Тиждень початкової школи в ЗОШ №49
15.10.2015, 17:40

«Забута казка — це золоте намисто, яке впало на морське дно» — кажуть старі люди. І щоб не втратили наступні покоління такого намиста, ми повинні зберігати у своїй пам’яті перлини народної мудрості. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок. Адже змалку казка навчала нас уявляти та мріяти, радіти й сумувати. У казках уславлюється сміливість, мудрість, прагнення до справедливості. Казка посідає важливе місце і у громадянському вихованні. У казках, на основі яскравих контрастних протиставлень, показано добрі і погані вчинки, Діти вчаться розуміти мораль казки, диференціюють Добро і Зло і приймають сторону Добра. Саме тому наші шановні та любі вчителі початкової школи упродовж двох тижнів  разом з учнями та їх батьками подорожували казковою країною цікавих уроків та позакласних заходів. Декада початкової школи пройшла під гаслом: «Кожній дитині - світло знань, кожній дитині – можливість творити, віру у сили свої без вагань – радість у цьому світі жити!»

День відкриття розпочався урочистою лінійкою, на яку завітала Королева Знань зі своїми донька. Кожний клас отримав Путівник від Королеви із зазначеними заходами на весь тиждень.

Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий. Вчителі початкової школи (Москалюк О.П., Булега Т.В., Любіцька С.Р., Зайва К.О.) розкрили віконце в чудовий світ природи, організували справжнє свято для дітей, їх батьків, створили атмосферу радості, насолоди від творчості. Діти творили дива своїми руками: ліпили, намалювали, виготовляли композиції власноруч.

 Виставка малюнків на асфальті  «Я малюю Україну» пройшла під девізом «Моє рідне місто, ніби мальовничий острівець на Землі.»

Зустріч з казкою — це свято. Завдяки творчому підходу  класної мами 1 класу Світлани Романівни, діти дізнались про новий і давній час, залучилися до участі у виставі, тобто до процесу активного пізнання й засвоєння загальнолюдських цінностей.

Вистава у виконанні учнів 1 класу надихнула їх старших друзів, учнів 2 класу, на колективну творчу справу. Вони разом з бібліотекарем школи Тетяною Константинівною створили книжки-саморобки й написали власні казки.

Вишиванка - символ Батьківщини, дзеркало народної душі – так говорять мудрі люди про наш національний одяг. Це національний одяг, який  презентує всю Cоборну Україну, всю націю! Це те, що об’єднує всіх нас. В школі відбувся флешмоб «Одягни вишиванку», провідною ідеєю якого було підтвердженням тези: «Вишиванка – це стильно!»

Чи можна відвідати наймальовничіші куточки України, не покидаючи класну кімнату? Учні початкової школи переконалися, що це можливо. Оксана Павлівна та Тетяна Володимирівна довели, що в Україні можна легко знайти пам'ятки світового рівня — варто лише уважно придивитися. Ідея віртуальної подорожі «Неповторні куточки України» полягала в тому, щоб показати дітям, у якій красивій чарівній країні нам пощастило жити. Під час «подорожі» маленькі  українці мали нагоду на власні очі переконатися, що в Україні є багато визначних місць, найяскравіших куточків Батьківщини, якими можна пишатися.

Щирі та сяючі посмішки! Потік позитивної енергії не міг не зарядити радістю та ентузіазмом учасників, і організаторів декади початкової школи. 

Декада початкової школи ще раз переконала всіх у тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаєш, а їй немає ні кінця, ні краю.
Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!

Методична рада школи 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 885
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018