Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Спілкування батьків – нетрадиційно й інтерактивно в ЗОШ № 45
19.05.2016, 17:57

У процесі навчання у школі дитина проходить через ті чи інші кризові етапи, кожний із яких має свою специфіку, свої проблеми, що потребують особливої уваги педагогів, батьків та психологічної служби навчального закладу.

Зрозуміло, що одним із таких етапів є перехід учнів початкової школи у середню. П’ятий клас – кінець дитинства, період, що безпосередньо передує підлітковому. У цей час діти відкриті і довірливо ставляться до дорослих, визнають їх авторитет, чекають від учителів, батьків та інших дорослих допомоги і підтримки. В Миколаївській загальноосвітній школі I-III ступенів № 45, як і в інших навчальних закладах, таку допомогу і підтримку намагаються надати вчителі впродовж всього періоду адаптації 5-класників.

Коли ми в колективі обговорюємо проблеми адаптації 5-класників, то наголошуємо про необхідність  поєднання доброзичливості та вимогливості вчителя, здійснення якого  неможливе без знання того психологічного клімату, в якому живе дитина. Адже причини багатьох особливостей характеру й поведінки школярів криються у властивостях родини: в її складі, традиціях, стилі взаємин, ділових і моральних якостях батьків. Тут треба врахувати все: індивідуальні особливості дитини, стан здоров’я, своєрідність темпераменту й нервової системи, інтереси й нахили. Ось чому в нашій школі приділятися найсерйозніша увага вивченню родини. Знання родини допомагає зігріти належні нам за штатом тактовність і ввічливість сердечною людською участю, надає можливості збільшувати батьківський актив. Ми «відкриваємо» прекрасних людей, яких залучаємо до участі в навчально-виховній роботі школи.

Керуючись висловлюванням В.Сухомлинського: «Тільки разом з батьками, спільними зусиллями, учителі можуть дати дітям велике людське щастя», класний керівник 5-Б класу Коленченко Т.М.  провела батьківські збори 16.05.2016 сумісно з учнями, обравши цікаву форму проведення – гра змагання між батьками і дітьми «Хто краще?». Відкриття зборів класний керівник провела у вигляді інтерактивної гри «Мікрофон», на якій учасники давали свої відповіді на питання «Що для мене моя сім’я?», «Що є щастям для моєї сім’ї?», «Якою я бачу свою майбутню сім’ю?», потім  - змагались у знаннях з математики,  англійської, російської і української мов, музичного мистецтва, демонстрували свої таланти і здібності у співі, танцях, театральних постановках, пантомімах, читанні власно створених віршів і репу.

Під час підведення підсумків зборів всі заспівали пісню «Главное на свете – это наши дети», а батьки зазначили: «Завжди пам'ятайте: ми виховуємо дітей власним прикладом, системою власних цінностей, звичним тоном спілкування, ставленням до праці та дозвілля. І, навіть, тоді, коли ми не помічаємо, наші діти спостерігають за нами і вчаться бути такими, як ми».

Батьківській комітет класу








 

Додав: kolinko |
Переглядів: 840
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018