Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Три дні з гімназійного життя (гімназія №3)
25.11.2015, 19:57

Наш клас завітав до дитячої бібліотеки №8. Саме тут ми разом відзначали День української писемності. І це було справжнє свято для знавців і шанувальників рідної мови: різноманітні конкурси і творчі завдання змінювали один одного і дали нам можливість продемонструвати свої знання, здобуті на уроках української мови та літератури.

Наступного дня учні нашого 7-Б класу відвідали один з найстаріших музеїв України - Миколаївський обласний краєзнавчий музей  

«Старофлотські казарми». Для нас було проведено екскурсію про наш край та його засновників, пам’ятки давнини, про найцінніші предмети археологічних розкопок з Ольвії та Криму, зброю запорізьких козаків. Музей вразив нас своїм дизайном, спеціальним освітленням, різноманітними експонатами, які характеризують неповторну, героїчну історію нашого краю, звичаї та традиції.

І цього ж тижня ми відвідали ще один музейний урок. На цей раз з матеріалами до нас у гімназію завітали фахівці Музею підпільно-партизанського руху на Миколаївщині.

«Війна і діти»… Особисті історії зі щасливим кінцем, бо більшість юних героїв не загинули, врятувалися, зуміли пережити жахіття Другої світової війни.. І звичайно ж, розповідь про юних підпільників Віктора Хоменко та Олександра Кобера, імена яких знає кожен миколаївець. Цікаво, що пам’ятник  юним героям у нашому місті побудований на кошти  від металолому, що збирали  наші батьки у  шкільні роки.

Дякуємо класному керівнику Чередарчук М.В., нашим батькам за такі цікаві й пізнавальні сторінки нашого навчального гімназійного життя.

Полівода Юлія, учениця 7-Бкласу

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 787
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018