Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Твоя доля, Солдате, на незримій війні – захищати від болю мирні ночі та дні України!»
15.09.2015, 11:54
«Твоя доля, Солдате, на незримій війні – захищати від болю мирні ночі та дні України!» - концерт для військовослужбовців частин Миколаївського і Очаківського гарнізонів, а також сімей загиблих в зоні АТО творчих колективів Миколаївського муніципального колегіуму

На живописному узбережжі Чорного моря у селі, що носить ім’я великого полководця, Героя визвольної війни півдня України від військ Османської імперії генерала майора Тоаса Кобле, який народився в Великій Британії – селі Коблево, 13 вересня був проведений захід Миколаївським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і командуванням Миколаївського Народного ополчення під патронатом голови Миколаївської обласної державної адміністрації Вадима Мерікова під гаслом «Твоя доля, Солдате, на незримій війні – захищати від болю мирні ночі та дні України!».

Концертна та спортивно - розважальна програма була проведена для членів сімей військовослужбовців та військовослужбовців частин Миколаївського і Очаківського гарнізонів, а також сімей загиблих в зоні АТО.

В концертній програмі, в якій разом з солісткою обласної філармонії Іриною Лозовою, Оленою Луценко, лауреатом Міжнародного вокально-хорового конкурсу ім. Ф. Шаляпіна Катериною Мирзоян виступали з вокальними та хореографічними номерами учні Миколаївського муніципального колегіуму ім. Володимира Дмитровича Чайки. Щиро та радо зустрічали виступи учасників дитячої філармонії колегіуму. Присутні бійці, члени їх родин, а також відпочиваючі в курортній зоні Коблево висловлювали здивування артистизму, щирості та великому патріотичному духу наших учнів. Та, навіть як у великих зірок, питали про диски з записами таких яскравих та чудових пісень.

Усі присутні отримали величезне задоволення та незабутні враження від знайомства.


Прес-центр колегіуму


Додав: Electronik |
Переглядів: 839
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018