Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

У ДНЗ №1 «Північне сяйво» відбулося спортивне свято "Як козаки по сіль ходили"
06.12.2015, 13:27

Зростають юні козачата,
Вчаться мудрості й добра.
Бо в єдності – козацька сила
Та майбутнє України!

За стінами дитячого садочка вирує справжнє дитинство: турбота педагогів, смачні обіди, цікаві заняття, безліч іграшок, яскраве різноманіття свят та розваг для малят. Віддаючи до школи малюків, яких плекали 4 роки, турботливі вихователі, з тривогою та надією вдивляються в очі вчителів, сподіваючись  на відданість, доброту та підтримку їх вихованців, яка поведе дітей у захопливий світ знань. Дуже хочеться створити місток довіри  між дошкільнятами і школярами, вихователями та вчителями.

У ДНЗ №1 «Північне сяйво» в рамках роботи щодо наступності та безперервності між дошкільним і початковим навчанням відбулося спортивне свято "Як козаки по сіль ходили", яке підготувала інструктор з фізичного виховання Ганчо Олена Володимирівна, за участю дітей старших "А", "Б" груп та учнів 1-А, 1-Б, 1-В класів загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів № 64.

В основу сюжета свята покладено українську народну тематику: у господині - тітоньки Оксани, у виконанні Босак Оксани Олександрівни, що запросила козачат до світлиці, розбійники відібрали сіль, а значить -  несмачними будуть всі страви. І малята-дошкільнята залюбки беруться за допомогу. А щоб вже напевне перемогти розбійника та повернути втрату господині - кличуть сміливих, сильних та досвідчених учнів 1 класу, які разом з вчителем фізкультури Резниковою Оленою Миколаївною виявили рухові і вольові якості під час фізичної розминки та протягом всього дійства. З великим задоволенням колишні випускники, у стінах рідного дитсадка допомагають дошкільнятам  долати перешкоди: стрибати на "козацьких конях" -  фітболах, переправлятись через "болото по купинках", долати "Дніпровські пороги" та знаходити сіль  у "тунелях".  Гуртом  перемогли  лютого розбійника, роль якого виконала Хонич Тетяна В’ячеславівна, і  повернули господині сіль. А вдячна тітонька Оксана з маленькими господарочками всіх козачат смачно пригостила печеною картоплею.

Тепла довірлива атмосфера спортивного свята якнайкраще сприяє виникненню позитивного ставлення дошкільнят до шкільного життя, а першокласники отримали легку та безтурботну годину дитинства та гри. Та, водночас, малята - козачата переконались у силі дружби та взаємодопомоги в подоланні будь-якої перешкоди.

Інструктор з фізичного виховання Ганчо О.В.
Вихователь – методист Якименко Т.А.


 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1327
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018