Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 15
Гостей: 13
Користувачів: 2
pilot0804, Electronik


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

У дошкільному навчальному закладі № 50 пройшов фестіваль «Юні козачата»
23.10.2015, 14:52

Ми - маленькі козачата, станем справжніми людьми.

Ми шануєм рідну землю, Україну любим ми!

Під таким гаслом у дошкільному навчальному закладі № 50 «Дельфін» було проведено фестиваль «Юні козачата». Його мета - збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят, активізація роботи у фізкультурно-оздоровчому, патріотичному та художньо-естетичному  напрямках.

Програма фестивалю включала різноманітні форми організації дитячої життєдіяльності, заходи для педагогів і батьків, які сприяли   формуванню  любові до свого народу, поваги до його  історії і культурних традицій.

 Дошкільнята відвідали міську бібліотеку № 5 для дітей, де ознайомилися із  старовинними козацькими  звичаями, іграми, популярними виданнями для дітей. Вони  з задоволенням розглядали  ілюстрації про історію козацтва на Україні, вибрали книги   для читання вдома.

Дошкільнята відкрили для себе багато нового про народні  і національні символи, традиції  родинного виховання на заняттях «Без верби і калини нема України», «Роде наш красний, роде наш прекрасний.»

Наш дошкільний навчальний заклад плідно співпрацює з обласним художнім музеєм ім. В.В. Верещагіна. Професійні екскурсоводи на базі дошкільного закладу екскурсію на тему «Козацькому роду – нема переводу», у цікавій і доступній для дітей формі  ознайомили їх з історією українського козацтва,  легендою виникнення свята Покрови. Діти мали змогу розглянути атрибути козацького вбрання, картини, гобелени, скульптури, чеканку миколаївських митців, на яких зображено сцени із життя козаків. Екскурсія була цікавою, корисною, пізнавальною як для дітей,  так  і для педагогів.

 Підвищенню знань педагогів по використанню національних традицій козацької педагогіки сприяла виставка методичної літератури для педагогів  та художньої літератури для дітей.

Підсумком фестивалю стало фізкультурно-музичне свято «Подорож по Україні», проведене спільно з батьками вихованців. Маленькі козачата разом з батьками, подорожуючи Україною, тренували швидкість, сміливість, витримку, поглиблювали свої знання про  історію козацтва, видатні міста нашої Батьківщини,   самобутність і щедрість рідної землі. Малята і батьки будували кораблі у рідному місті і вирушали  у плавання по річках України, змагалися у зборі кавунів  на Херсонщині, грали у футбол  на НСК Олімпійський  у м. Києві. Татусі дітей   прийняли участь у кінних перегонах в Запоріжській Січі. Змагання закінчилися дружною нічиєю, маленькі козачата довели, що вміють долати перешкоди, є гідними нащадками славного козацького роду.

Методична рада закладу

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 921
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018