Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

У Малокореніській школі запрацювала власна кухня
09.11.2015, 15:40

Більше 15 років у школі № 21, що розташована у Малій Коренисі, не працювала їдальня. Через це їжу в цей навчальний заклад доводилося доставляти з місцевого дитячого садка. Природно, це було не дуже зручно і накладало свій відбиток на харчування дітей. Але у 2015 році від цієї не дуже приємної традиції відмовилися - у школі відремонтували харчоблок, і їдальня відчинила свої двері.

- У нас більше 15 років не працювала їдальня. Тому   їжу отримували з дитячого садка, і діти пільгових категорій, а також учні 1-4 класів отримували тільки сік і булочку. З цього року у нас працює їдальня - і у нас вже є гаряче харчування. Діти дуже задоволені цим. Це дуже важливо ще й тому, що у нас активно ведеться спортивна робота, - розповіла директор школи № 21 Антоніна Рень.

Як зазначила начальник управління освіти Ганна Деркач, умови в харчоблоці не відповідали державним стандартам, тому він і не працював: «Харчоблок не працював, оскільки тут не було системи водозабезпечення, каналізації. Але ми провели тут ремонт, придбали обладнання, два холодильники, посуд. Коли умови у харчоблоці стали відповідати санітарним нормам і правилам, санітарно-епідеміологічна служба дозволила нам його відкрити».

Анна Деркач відзначила, що у школі також відремонтували дах, що протікав, і спортзал.

«На сьогоднішній день у школі є відремонтований спортзал, який через протікаючих  дах  довгий час не працював у тому обсязі, у якому мав би», - додала Ганна Іллівна.

Усі ремонтні роботи проведено за рахунок коштів з міського бюджету.

 

 


Додав: kolinko |
Переглядів: 857
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018