Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

У світі професій (ЗОШ №13)
03.03.2016, 16:46

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Традиційно в лютому місяці кожного навчального року з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в школі №13 проходить місячник професійної орієнтації учнів. У рамках місячника було проведено ряд заходів для школярів.

Практичним психологом школи було проведено індивідуальне та групове профорієнтаційне діагностування учнів 9, 11 класів, за допомогою якого учні змогли визначити, який тип професії їм найбільше підходить.

Учні молодших класів взяли участь у конкурсі малюнків «Всі професії важливі – вибирай на смак», а старші класи випустили стіннівки «Світ професій», презентуючи свої улюблені професії.

Цікавими і пізнавальними були проведені класні години (гра-мандрівка «Світ професій», круглий стіл «Презентація професій», створення колажу «Моя майбутня професія»), під час яких учні поповнили свої знання про різноманітні професії,  правила їх вибору, плюси та мінуси кожної із професій.

Закінчився місячник фестивалем агітбригад «У світі тисячі професій,
і лише одна з них - твоя…». Кожна із команд під час своїх виступів намагалась презентувати ту чи іншу професію, проявляючи свою креативність, акторські здібності,  вміння виступати перед аудиторією.

Протягом місячника учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло.

Тож хай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.

Прес-центр школи

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 845
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018