Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Участь у V Покровських педагогічних читаннях з патріотичного виховання дітей та молоді (ДНЗ №82)
12.11.2015, 13:52

У листопаді 2015 року на базі МОІППО було проведено обласні V Покровські педагогічні читання «Патріотизм і вірність Батьківщині: духовний фундамент підростаючого покоління» за участю науково-педагогічних працівників МОІППО, Чорноморського державного університету ім. П.Могили, педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області та духовенства.

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 82   м. Миколаєва взяв участь у бесіді, яка проходила в рамках інтерактивного столу з патріотичного виховання маленьких українців. Творча група ДНЗ № 82 провела майстер-клас на тему «Козацька моя Україна».

Перша група педагогів, яку очолила інструктор фізичної культури ДНЗ № 82 Кондратюк Наталя Юріївна, розробляла та здійснила показ комплексу загально-розвивальних вправ про козаків, які можна використовувати в ранкові години, на заняттях з фізичної культури або під час фізпауз.

Друга група учасників під керівництвом вихователя ДНЗ № 82 Денисенко Марини Анатоліївни напрацювала карту розумових дій щодо вивчення побуту, традицій та дозвілля українських козаків, яка використовується вихователем як опорна схема та поповнюється протягом цілого тижня роботи над певною темою.

Третьою групою педагогів на чолі з вихователем-методистом ДНЗ № 82 Алдошиною Людмилою Володимирівною була розроблена практична мозаїка, ефективні методи та прийоми з патріотичного виховання дітей. Ними були представлені дидактичні та настільні ігри при опрацюванні даної теми «Звари козацький обід», «Захисти фортецю», «Впізнай козацькі ремесла» тощо.

Наприкінці відбувся перегляд презентації музично-спортивного свята, «Спритні, вправні дошкільнята – справжні юні козачата», яке проходило в дошкільному закладі № 82. Патріотична тематика свята золотою канвою мережила протягом всього дійства. Яскраві народні пісні та танцювальні композиції, козацькі ігри дозволили всім учасникам зануритись в атмосферу Запорозької Січі та відчути себе нащадками славного українського роду.

Участь дошкільного закладу № 82 м. Миколаєва у цьому заході впевнила нас, що ми на правильному шляху з формування національно-патріотичної свідомості маленьких громадян, дала можливість встановити нові партнерські зв’язки між науковцями і практиками.

Алдошина Л.В, вихователь-методист ДНЗ № 82 

Додав: kolinko |
Переглядів: 888
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018