Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Участь учнів гімназії №3 у конференції ЧДУ ім. П. Могили
20.04.2016, 19:02

На базі Чорноморського державного університету ім. Петра Могили відбулась науково-практична конференція "Проблеми гармонізації здоров'я населення України: гендерний аспект".     

Мета конференції: визначити шляхи вирішення проблем гармонізації здоров'я населення та перспективи формування здорової української нації як запоруки суспільного добробуту; виявити гендерні аспекти здоров'я жінок та чоловіків; сприяти підвищенню рівня культури здорового способу життя та гендерної культури; сприяти становленню та розвитку паритетної демократії, утвердженню паритетних ролей жінок і чоловіків у суспільно- політичному житті суспільства.

У роботі секції «Психологічне здоров'я жінок та чоловіків» представляли свої науково-дослідницькі роботи учні гімназі, члени Малої академії наук Бокій Анастасія («Особливості переживання страху перед майбутнім у юнацькому віці»), Чорненька Анастасія («Гендерні прояви схильності до ризику в підлітків»).

Щиро дякуємо за запрошення та співпрацю Ярошенко В.М. - к.політ.н., доценту каф.політ.н. ЧДУ ім.Петра Могили, заступнику оргкомітету.

Прес-цкнтр гімназії
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 962
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018