Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 9
Користувачів: 1
школа47


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Учні ЗОШ №49 побували на екскурсії
31.10.2015, 18:41

«Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполегливої праці». З 1991 року аграрна компанія України «НІБУЛОН», один з найбільших українських сільськогосподарських виробників і експортерів.

Учням Миколаївської загальноосвітньої школи № 49 знадобилась лише мить, щоб переконатися в потужній політиці керівництва компанії. Підприємство забезпечує контроль над усіма стадіями руху зерна по ланцюжку "поле - елеватори - перевантажувальний термінал». Після проходження інструктажу з охорони праці та техніки безпеки учнів і викладачів провели виробничими цехами, ознайомив із процесом виготовлення окремих деталей та збиранням і випробуванням готових виробів. Щоб випускати високоякісну та безпечну продукцію, на підприємстві контролюються всі етапи виробництва, а також використовуються найсучасніші технології.

Під час екскурсії учні ознайомилися з особливостями роботи кожного етапу виробництва і були приємно вражені професіоналізмом працівників, високотехнологічним обладнанням, високим рівнем санітарії та гігієни. Вибір професії – це ланцюжок взаємопов’язаних кроків, що здійснюються з урахуванням різних обставин. На вибір професійної діяльності людини впливають різні фактори.

Учні старших класів ЗОШ № 49 вдячні організаторам екскурсії за подібний захід. На прикладі підприємства «НІБУЛОН» майбутні випускники побачити можливість працевлаштування після навчання в професійно-технічних закладах на сучасних, перспективних підприємствах містах. 

Учні та вчителі були вражені красою та чистотою на підприємстві, турботливим ставленням до працівників, унікальною архітектурою та високотехнологічним оснащенням. Квітучий термінал гості порівняли з казковою оазою, а рівень праці назвали зразковим. За словами гостей, пізнавальна екскурсія підприємством компанії «НІБУЛОН» сповнила всіх без виключення приємними та яскравими враженнями, додала віри у щасливе майбутнє нашої країни. На завершення, за отримані  незабутні враження, школярі подякували організатору екскурсії, Хмельницькому Константану Валентиновичу. Презентували подарунками зробленими своїми руками та висловили бажання знову завітати до них у гості. 

Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 908
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018