Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Валеологію вивчаємо - про здоров’я дбаємо (ДНЗ №53)
16.02.2016, 10:17

Логічним завершенням опрацювання теми  «Формування настанови на здоровий спосіб життя шляхом розширення знань з валеології у дошкільників та їх батьків» у дошкільному навчальному закладі №53 стало проведення різноманітних спільних з батьками заходів валеологічного направлення, які відбулися  в усіх вікових групах.   

Так для батьків молодшої групи на батьківських зборах вихователем спільно з практичним психологом була висвітлена тема «Медіазалежність, та причини її виникнення у дітей» , актуальність якої  в сучасному світі наростає з кожним днем. Батьки мали змогу дізнатися про негативний вплив комп’ютерних ігор та  неконтрольованого використання Інтернету та  перегляду мультфільмів .

У середній групі для батьків та дітей була проведена спільно з інструктором з фізичного виховання розвага «Лінь перемагаємо – здоров’я здобуваємо», у якій активними учасниками були діти  і батьки. Особливістю було те,  що з  виконанням  ролей Мийдодіра та Ліні блискуче впорались  члени родин вихованців.

Батьків старшої групи запросили у подорож «Правильне харчування-запорука здоров’я», під час якої  діти закріпили знання про традиційну українську кухню, про корисне харчування, а батьки мали змогу поділитися своїми знаннями про раціональне харчування.

Усі заходи пройшли цікаво, з користю для всіх учасників.

Завідувач ДНЗ №53 Тьоміна Ю.Р.
IMG_9794.JPG

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 884
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018