Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Вчитель живе доти, поки вчиться» (гімназія №3)
04.03.2016, 11:42

З метою вдосконалення професійної компетентності педагогів у Миколаївській гімназії №3 був проведений методичний практикум з теми «Культурологічний підхід до НВП». Активними учасниками заняття стали вчитель української мови та літератури Чередарчук М.В., вчитель географії Букова Т.А., вчитель хімії Абрамова О.М., вчитель біології Мазур М.А.

Вчителі переконані, що сучасна школа відходить від репродуктивної моделі освіти, переходячи до гуманістичної, культуроорієнтованої школі, метою якої є виховання людини, здібної до культурного творення, до творчого діалогу з природою, соціумом.

Саме культурологічний  підхід створює умови для зосередження уваги учнів на загальнолюдських цінностях, сприяє подоланню культуроцентризму.

Використання культурологічного компоненту змісту будь-якого предмету урізноманітнює уроки, робить їх цікавими, емоційними, чим полегшує сприйняття матеріалу, що вивчається, та формує в учнів стійке позитивне ставлення до навчання.

Цього разу вчителі гімназії не тільки поглибили свої знання про культурологічний підхід до НВП, а й змогли відчути себе художниками-творцями під час психологічного  тренінгу (психолог Склярук О.В.), спрямованого на подолання педагогічного вигоряння. Після таких занять, дійсно, отримуєш стимул до самовдосконалення і самореалізації, бо, як зазначав К. Ушинський: «Учитель живе доти, доки вчиться».

Заступник директора з НМР Коваль І.І.

 

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 912
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018