Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

«Велика сила музики» - творча зустріч з відомим бандуристом О.Курінним у Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д.Чайки
21.10.2015, 14:09
У глибину віків сягає наша історія. І чим далі минає час, тим яскравіше ми її уявляємо. Пізнати історію рідного краю нам допомагають чарівні звуки поезії та музики!А музичні твори, виконані під акомпанемент бандури, – це завжди вражаюче, бо ж наше, українське!
16 жовтня для учнів колегіуму став знаковим днем – днем зустрічі з прекрасним! За ініціативи директора Миколаївського муніципального колегіуму Січка С.М. було організовано творчу зустріч з відомим бандуристом Олегом Курінним ( м. Полтава) з нагоди Міжнародного Дня музики.
В концертній програмі великого майстра були представлені обробки народних пісень та мелодій, авторські твори, а також гра на сопілці. Після концерту юні бандуристи колегіуму мали змогу поспілкуватися з гостем, який по закінченні зустрічі продемонстрував майстер – клас.
Усі присутні були вражені віртуозним володінням бандурою, виконанням складних творів на рівні кращих зразків світової класики на глибинній національній основі і висловили сподівання, що такі теплі і зворушливі зустрічі матимуть продовження і в майбутньому.

Прес-центр колегіуму

Додав: Electronik |
Переглядів: 762
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018