Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Відбувся звіт директора ЗОШ №17
06.06.2016, 22:33

Відбувся щорічний звіт директора навчального закладу перед громадскістю. Алевтина Генадіївна звітувала про успіхи й надбання, здобуті закладом за 2015-2016 н.р. А здобутків багато: призові місця у чисельних міських та Всеукраїнських конкурсах, покращення матеріальної бази закладу, покращення якості освіти учнів.

Алевтина Геннадіївна доклала великих зусиль для облаштування кабінетів та території навчального закладу. Кабінети обладнані сучасними дошками, комп’ютерами, меблями. Залучивши наших батьків до тісної співпраці, було декоративно оформлено шкільне подвір’я, створено дитячий майданчик для відпочинку учнів, прогулянок групи продовженого дня.

У школі системно підвищується якість освіти, впроваджуються інформаційні технології, створено сайт школи, блоги вчителів, на яких можна отримати ґрунтовну інформацію щодо навчання, консультацію для батьків та порадіти за досягнення та успіхи дітей.

Батьки, що виступали, подякували за нелегку працю всьому колективу та адміністрації школи №17. А найбільше директору школи Панченко Алевтини Генадіївні за ефективне керівництво закладом.

Рада школи


 

Додав: kolinko |
Переглядів: 1069
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018