Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Відкриття міської виставки-презентації "Освіта Миколаєва - 2015"
09.09.2015, 19:11

9 вересня урочисто відкрито виставку-презентацію педагогічних досягнень «Освіта Миколаєва – 2015», що проводиться за ініціативи і підтримки управління освіти та науково-методичного центру. Виставка проходитиме з 14 по 18 вересня 2015 року на базі Будинку вчителя.

Метою виставки є висвітлення й популяризація кращого перспективного педагогічного досвіду, інформування широкої педагогічної громадськості, фахівців, органів державної влади про реальний стан упровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес, створення банку даних і анотованого каталогу досвіду освітян міста, формування інформаційної культури, визначення пріоритетних напрямів і проблем розвитку системи освіти міста.

Організація і проведення виставки-презентації є освітянською традицією нашого міста. Щорічно творчими колективами, методичними об’єднаннями, окремими педагогічними працівниками дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів міста, методистами НМЦ подається у середньому близько 500 робіт - друкована продукція, цифрові ресурси, які є результатом узагальнення педагогічного досвіду, підсумками пошукової та дослідницької діяльності.

Відкриваючи виставку, начальник управління освіти Миколаївської міської ради Ганна Іллівна Деркач відмітила, що такі заходи сприяють обміну досвідом, розвитку міжкультурного освітнього діалогу, функціонуванню освіти в умовах інформаційного суспільства, вихованню патріотизму громадян; стають поштовхом до народження нових ідей.

Серед робіт, представлених на виставці, присутніх зацікавив навчально-методичний комплекс «Від меіаосвіти до медіакультури» щодо формування інформаційної компетентності всіх суб’єктів освітнього середовища, презентований директором Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктором педагогічних наук, заслуженим учителем України Шуляром В. І. Це комплекс навчально-методичних розробок з медіаосвіти з повним інформаційним забезпеченням для вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів 1-4, 5-7, 8-9,10-11 класів, педагогів і батьків. У його розробці взяли участь спеціалісти МОІППО, науково-методичного центру управління освіти Миколаївської міської ради, науково-педагогічної бібліотеки, заступники директорів з навчально-виховної роботи і бібліотекарі навчальних закладів міста, бібліотекарі провідних бібліотек для дітей і молоді. 

Запрошуємо всіх педагогів відвідати виставку та взяти участь у корисних і змістовних заходах, передбачених програмою.

Програма виставки-презентації "Освіта Миколаєва - 2015"

Шановні керівники і педагоги навчальних закладів!

Шановні батьки і громадяни міста!

Запрошуємо вас взяти участь у міській виставці-презентації педагогічних досягнень «Освіта Миколаєва – 2015», яка працюватиме на базі міського Будинку вчителя з 14.09 по 18.09.2015 року.

Ви можете взяти участь у 12 заходах, якими передбачено активні форми діяльності: коучингу, презентаціях, майстер-класах, педагогічній студії і майстерні, брифінзі, відеосалоні з обговорення проблем індивідуальної професійної траєкторії розвитку педагога, формування медіакультури всіх учасників освітнього процесу, освоєння інноваційних технологій і навчання нового «цифрового» покоління, корекційно-розвивального навчання і національно-патріотичного виховання молоді, ролі освітянських бібліотек.

Немає жодної пари заходів, які б проводилися паралельно, тобто створено умови для максимального задоволення потреб відвідувачів виставки.

І день – 14.09 (понеділок)

15.00 - Презентація соціального проекту «Моє місце», присвячений проблемам внутрішніх переселенців та волонтерів, які їм допомагають. Це пересувна інтерактивна виставка, представлена банерами громадської організації «Київський освітній центр «Простір толерантності».

ІІ день – 15.09 (вівторок)

14.00 і 15.00 - Два майстер-класи з медіаосвіти, модераторами яких є ЗДНВР економічного ліцею №2 і ММК, учасники Всеукраїнського експерименту. «Науково-методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів»

16.00 - Майстер-клас «Формування національно cвідомої особистості на уроках української мови: три підходи до реалізації соціокультурної змістової лінії». Литовченко О.М., учитель української мови і літератури гімназії №3

ІІІ день – 16.09 (середа)

14.00 - Брифінг. До обговорення ролі освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві запрошує НПБ і НМЦ

15.00 - Навчання з «Піснезнайкою»: нові підходи до гармонізуючої освіти. Ті педагоги, які подружилися з «Піснезнайкою», знають як попередити дитячу (і не тільки) депресію.

ІV день – 17.09 (четвер)

10.00 - У педагогічній студії «У наших руках майбутнє» можна буде ознайомитися з досвідом закладів щодо організації патріотичного виховання молоді.

12.00 - Сучасний погляд на корекційно-розвивальний процес в умовах загальноосвітніх закладів за участю представників логопедичної служби. «Відкритим» буде мікрофон для тих, хто небайдужий до проблем дітей з особливими потребами.

15.00 - Майстер-клас. За допомогою інноваційної технології інфографіка ви навчитеся створювати і застосування інтерактивні плакати. (альтернатива презентації)

V день – 18.09 (п’ятниця)

10.00 - Коучинг Формування індивідуальної професійної траєкторії педагога в умовах впровадження авторської інтегрованої особистісно орієнтованої технології в дошкільному навчальному закладі та середній загальноосвітній школі І ступеня за участю науковців і практиків.

.12.00 - Майстер-клас (психологічні поради) «Мистецтво ведення діалогу. Покоління «Digital natives» (цифрове покоління), або як навчати сучасних дітей».

13.00 - Педагогічна майстерня «Формування навичок безпечного життя та екологічної культури в сучасному світі», або навчання впродовж життя. Біологія, хімія, фізика, економіка – у побуті.

Впродовж тижня працюватиме виставка друкованої продукції педагогів навчальних закладів міста, в якій відображено перспективний досвід освітян, за графіком:

14.09 – 14.00-17.00
15.09 – 13.00-16.00
16.09 – 13.00-16.00
17.09 – 11.00-16.00
18.09 – 11.00-15.00


Додав: kolinko |
Переглядів: 1251
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018