Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2015-2016 н.р.

Вихованці міськСЮТ взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-змаганні з початкового технічного моделювання
20.04.2016, 18:51

14-16 квітня 2016 року на базі Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся Всеукраїнський конкурс-змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У конкурсі взяли участь п’ятнадцять команд.

Миколаївську область на конкурсі представляли вихованці міської станції юних техніків м. Миколаєва Резніченко Михайло (учень 4 класу ЗОШ №4) та Словінський Петро (учень 5 класу ЗОШ №3), керівник команди Гурська Ірина Марківна.

Відповідно до програми конкурсу учасниками було виконано чотири завдання.  Теоретичне завдання виявило рівень теоретичної підготовки та ерудованості учасників. В технічному завданні учасники продемонстрували свої уміння та навики у виготовленні моделі транспортної техніки. У творчому завданні учасники створювали композицію за власним задумом з геометричних фігур, які вони самі виготовляли, та захищали свою композицію коротким виступом. Завдання з виготовлення літаючої моделі планера складається з двох частин: виготовлення моделі та участь у змаганнях на дальність польоту в приміщенні, де юні гуртківці випробували власноруч виготовлені планери.

За сумою балів в командному заліку наша команда посіла четверте місце, Резніченко Михайло став третім в особистому заліку з виготовлення та запуску моделі планера.

Під час конкурсу відбулась  патріотична акція – дитячі побажання на Дерево Єднання «Ми – єдина Україна», в яких діти висловили прагнення до миру та дружби.

Прес-центр школи
 

Додав: kolinko |
Переглядів: 871
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018